Son Dakika Haberleri: Alman Yıldız Toni Kroos: Mesut Özil, Milli Takımda Irkçılık Olmadığını İyi Biliyor

Alman Yıldız Toni Kroos: Mesut Özil, Milli Takımda Irkçılık Olmadığını İyi Biliyor

4 ay önce

Real Madrid'in Alman futbolcusu Toni Kroos, Mesut Özil'in Almanya Milli Takımının içinde ırkçılık olmadığını gayet iyi bildiğini söyledi.

Irkçılık nedeniyle Almanya Futbol Takımını bırakan Türk asıllı futbolcu Mesut Özil, Almanya'da gündem olmaya devam ediyor. Son olarak Real Madrid'in yıldız futbolcularından Toni Kroos, Bild gazetesine verdiği röportajda Mesut Özil'i eleştirdi.

''SAÇMALIKLAR NEDENİYLE GÖLGELENDİ''

Mesut'un milli takımı bırakma şeklini eleştiren Kroos, ''Mesut, milli takıma kadar yükselmiş ve daha güzel şekilde ayrılmayı hak edecek bir oyuncu. Ama ayrılma şekli doğru değildi. Yaptığı açıklamada doğruluk payı da var ancak saçmalıkları nedeniyle doğru kısımlar da gölgelendi. Bence o da milli takım içinde ırkçılık olmadığını gayet iyi biliyor.'' sözlerini kullandı.

"KAZANIRKEN ALMAN, KAYBEDERKEN GÖÇMENİM"

92 kez Almanya Milli Takım formasını giyen Mesut Özil, milli takımı bırakma kararı alırken ''Kazanırken Alman, kaybederken ise göçmenim'' açıklamasını yapmıştı.


YORUMLAR


Günlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı PKK Propagandası Yaptıkları İddia Edilen İşçilere Meydan Dayağı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Roma - Real Madrid Maçına Davet Edildi