Toplam Değeri 57 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama - Son Dakika

Toplam Değeri 57 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama

09.07.2019 23:37
Toplam Değeri 57 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama, System.String[]

App Store'da sürekli olarak gerçekleştirilen indirimler ve ücretsiz hale gelen uygulamaların listelendiği bu haberimizde, kısa süreliğine ücretsiz olan farklı kategorilerdeki 6 uygulamayı sizler de indirebilirsiniz.

Gelenekselleşmiş olan kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları listemizde bu hafta 6 adet uygulama bulunuyor. Farklı kategorilerde yer alan bu uygulamaları sizde ücretsiz olmasından faydalanarak indirip deneyebilirsiniz. İşte kısa bir süreliğine ücretsiz olarak indirebileceğini iOS uygulamalar.

1. 1Contact Pro

Normal fiyatı: 11,50 TL

1Contact Pro, akıllı bir rehber yönetim uygulaması. Bu uygulamayla rehberinizdeki kişileri kolayca ve hızlıca yönetebilir, yedekleyebilir, temizleyebilirsiniz.

2. Calcly: Free Universal Calculator for iPad

Normal fiyatı: 5,75 TL

Ortalama bir hesap makinesinden çok daha fazlasını yapabileceğiniz bu uygulama, daha çok belli bölümlerdeki üniversite öğrencilerinin oldukça işine yarayabilir. Calcly ile trigonometri, cebir, logaritma, faktöriyeller ve daha birçok hesaplamayı yapabilirsiniz.

3. Finder – Scan BLE Device

Normal fiyatı: 17,25 TL

Siz de telefonunu veya tabletini sürekli olarak bir yerlerde unutanlardansanız bu uygulama, oldukça işinize yarayabilir. Finder ile Bluetooth 4.0 desteği bulunan akıllı telefonunuzu, tabletinizi, akıllı saatinizi sinyal gücünü ölçerek bulabilirsiniz.

4. Moment Cam

Normal fiyatı: 5,75 TL

Moment Cam, retro tarzda fotoğraflar çekebileceğiniz ya da fotoğraflarınıza retro havası katabileceğini hatta tarih ekleyebileceğiniz bir uygulama. Kullanımı da oldukça basit olan uygulamada herhangi bir fotoğraf türü ikonuna tıklamanız yeterli. Bundan sonra fotoğraflarınızda farklı farklı birçok filtre ve tarih damgası kullanabilirsiniz.

5. Sleep Sounds: relaxing sounds

Normal fiyatı: 11,50 TL

Seslerin yüksek kaliteli stereo mikrofonlarla kaydedildiği bu uygulamanın kullanıcılarına sunduğu sesler arasında beyaz gürültü, kedi mırlaması, ormandaki bir dere, sağanak yağmur ve çok daha fazlası bulunuyor.

6. Videdit – Handy Video Editor

Normal fiyatı: 5,75 TL

Adından da anlaşılacağı gibi video düzenleme uygulaması olan Videdit ile videolarınızı çok farklı şekillerde düzenleyebilirsiniz.

Bu haftaki kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları listemizin sonuna geldik. Siz de beğendiğiniz uygulamaları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Bir sonraki listede görüşmek üzere.

Toplam Değeri 57 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Toplam Değeri 57 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Milli Savunma Bakanı Akar: Türkiye Karabağ anlaşmasında hem masada hem sahada Son Dakika: Türkiye'de 12 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 88 kişi vefat etti, 2841 yeni vaka tespit edildi Mike Tyson, yıllar sonra itiraf etti: Doping testlerinden kurtulmak için plastik cinsel organ kullandım Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'ye çağ atlatacak 3 yeni müjdeyi verdi Süt banyosu rezaletinin ardından bir skandal daha! 'Çürük meyvelerden meyve suyu' görüntüleri tepki çekti İngiliz basınından Dağlık Karabağ yorumu: Türkiye, Rusya'nın arka bahçesindeki yerini sağlamlaştırdı Küçükçekmece Belediye Başkanı Çebi'den tepki çeken parkla ilgili eleştirilere yanıt Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ekonomi için vurgu yaptığı "Acı reçete" ne anlama geliyor?