Toplam Kalite Yönetimi Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika

Toplam Kalite Yönetimi Ödülleri Sahiplerini Buldu

05.01.2012 15:08
Toplam Kalite Yönetimi Ödülleri Sahiplerini Buldu, System.String[]

Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı Toplam Kalite Yönetimi ödülleri sahiplerini buldu.

Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Anadolu Meslek Lisesi konferans salonunda gerçekleşen ödül törenine İL Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin, Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, okul müdürleri,Öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı. Okul öğrencilerinin seslendirdiği konserin ardından ödül törenine geçildi.

2011-2012 Eğitim-Öğretim yılında Toplam Kalite Yönetimi Ödül süresince 33 okul ve kurum ekip dalında rapor başvurusu yapmıştır. Yapılan başvurular sonucunda

Gölbaşı Anadolu lisesi 3, Ayşe Özbağ İlköğretim Okulu 2., Özel Erken Başarı 1. oldu.

Birinci olan Erken Başarı İlköğretim Okulu'nun ödülünü Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin, İkinci olan Ayşe Özbağ İlköğretim Okulu'nun ödülünü Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı 3. olan Gölbaşı Anadolu Lisesi'nin ödülünü ise Ankara Milli Eğitim Müdür yardımcısı verdi.

Program katılan davetlilere verilen yemeğin ardından son buldu.

Toplam Kalite Yönetimi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Toplam Kalite Yönetimi Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti Göztepe, deplasmanda Konyaspor'u 3-2 mağlup etti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti Sosyal paylaşım platformu "LinkedIn" de Türkiye'ye temsilci atayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası çırılçıplak poz verdi Ananas yaprağından İHA üreten Malezyalı profesör, Türk üreticilerle çalışmak istiyor Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi