Son Dakika Haberleri: Toplum Gönüllüsü Öğrenciler Çalışmalarını Tanıttı

Toplum Gönüllüsü Öğrenciler Çalışmalarını Tanıttı

8 gün önce

Düzce Üniversitesi (DÜ) Akçakoca Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu Toplum Gönüllüleri Topluluğu, çalışmalarını tanıtıp destek istedi.

Toplum Gönüllüsü Öğrenciler Çalışmalarını Tanıttı, System.String[]
Düzce Üniversitesi (DÜ) Akçakoca Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu Toplum Gönüllüleri Topluluğu, çalışmalarını tanıtıp destek istedi.

DÜ Akçakoca Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu Toplum Gönüllüleri Topluluğu üyesi öğrenciler, Çınar Caddesi'nde stant açtı.

Toplum gönüllüsü öğrenciler, stantta bugüne kadar hayata geçirdikleri projeleri tanıttı ve bundan sonra yapacakları projeler için halktan destek istedi.

Toplum Gönülleri Koordinatörü İbrahim Halil, yaptığı açıklamada, toplluk olarak yaptıkları projeleri halka anlatmak ve yeni projelerle çalışmalarını devam ettirmek için destek talep ettiklerini ifade etti.

Akçakoca'da daha önce Uğurlu Köyü İlkokulunu boyadıklarını ve okulda kütüphane oluşturduklarını belirten Halil, "Bir sonraki projemizde, sokak hayvanlarının mama ihtiyaçlarını karşılamak için konser vermeyi planlıyoruz. Tabi ki bunu Akçakoca'daki dernekler ile planlı şekilde yapmak istiyoruz." dedi.ATM Hatasıyla 6 Milyon Lira Çekti, Söyledikleri Pes Dedirtti: Rock Yıldızı Gibi Yaşadım Tatilciler Uludağ'a Akın Etti, Teleferik ve Teleskilerde Uzun Kuyruklar Oluştu

Sanayi Üretimi Yıllık Bazda Yüzde 5,7 Azaldı Son Dakika! İşsizlik Eylül'de 0,8 Puanlık Artış ile Yüzde 11,4 Oldu! İşte Türkiye'deki İşsiz Sayısı