"Toplum Sağlığı Kadın Sağlığı ile Başlar" - Son Dakika

"Toplum Sağlığı Kadın Sağlığı ile Başlar"

26.11.2012 15:59

"Toplum Sağlığı Kadın Sağlığı ile Başlar" konulu seminer 28 Kasım Çarşamba günü Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılacak.

AK Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Leyla Yanlıç, seminere tüm Elazığlı kadınları davet ettiklerini belirterek;"Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızın öncülüğünde Ankara Kadın Sağlığı Derneği ile işbirliği halinde "Toplum Sağlığı Kadın Sağlığı ile Başlar" konulu seminer dizisinin Elazığ programını 28 Kasım Çarşamba günü gerçekleştireceğiz.

Seminere, Ankara Kadın Sağlığı Derneği Başkanı İbrahim BÜYÜKKIVANÇ ile Dr. Buğra Adil BUYRUKÇU konuşmacı olarak katılacaklar. Kadın sağlığı, sağlıklı yaşam, toplum sağlığı gibi konuların ele alınacağı seminer Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde saat:12.00'da başlayacaktır. Programımıza tüm Elazığlı kadınlarımızı davet ediyoruz." dedi.

 Toplum Sağlığı Kadın Sağlığı ile Başlar

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Toplum Sağlığı Kadın Sağlığı ile Başlar' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın