Torbalı MHP Kahvaltıda Buluştu - Son Dakika

Torbalı MHP Kahvaltıda Buluştu

11.02.2012 15:17
Torbalı MHP Kahvaltıda Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı ilçe başkanlığı üyelerini kahvaltıda bir araya getirdi.

Yaklaşık bin kişinin katıldığı kahvaltıya MHP İzmir İl Başkanı Sayın Necat KARATAŞ ve İl Yönetimi katıldı.

Yoğun bir katılım olduğu kahvaltıda, ilçe başkanı Sayın Yurdadoğ MUTLU yeni ilçe yönetimini tanıtarak hedeflerini ortaya koydu.

" Parti içi çekişmelere girmeden, şahıslarla uğraşmadan, birleştirici ve bütünleştirici bir yönetim anlayışı ortaya koyarak Torbalı'da MHP'yi birinci parti yapacağız dedi."

MHP İzmir İl Başkanı Sayın Necat KARATAŞ yaptığı konuşmada.

"Torbalı ilçe yönetimine hedef olarak Torbalı'da 2014'te belediye başkanlığını kazanacak bir çalışmanın ve gayretin sergilenmesini gösterdi ve yönetime olan güvenini tekrar ederek, üstün başarılar diledi."

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Yunanistan'ın ölüme ittiği 24 göçmen kurtarıldı Yunanistan'ın ölüme ittiği 24 göçmen kurtarıldı İzmir'deki 'Kökünü Kurutma Operasyonu'nda 202 gözaltı (4) İzmir'deki 'Kökünü Kurutma Operasyonu'nda 202 gözaltı (4) Manisa'da kamyonetin çarptığı elektrikli bisikletin sürücüsü öldü Manisa'da kamyonetin çarptığı elektrikli bisikletin sürücüsü öldü

Son Dakika Güncel Torbalı MHP Kahvaltıda Buluştu - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement