Toroslar Belediyesi yayla yollarında bakım ve onarım çalışması yapıyor - Son Dakika

Toroslar Belediyesi yayla yollarında bakım ve onarım çalışması yapıyor

08.04.2021 15:35
Toroslar Belediyesi yayla yollarında bakım ve onarım çalışması yapıyor, System.String[]

Toroslar Belediyesince ilçeye bağlı yayla yollarında bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Toroslar Belediyesince ilçeye bağlı yayla yollarında bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Çelebili, Ayvagediği, Kepirli, Musalı mahallelerinde yeni yol açımı ve düzenleme, Darısekisi Mahallesi'nde de taş duvar örme çalışmaları yapıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ilçedeki ulaşım ağının kalitesini planlı ve özveriyle çalışarak artırdıklarını kaydetti. ???????

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Toroslar Belediyesi yayla yollarında bakım ve onarım çalışması yapıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynayacak Avrupa Süper Ligi'nin kurucularının kaderi belli oluyor Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynayacak Avrupa Süper Ligi'nin kurucularının kaderi belli oluyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor