Son Dakika Haberleri: Toroslar Edaş, Adana'daki Bakım Onarım ve Yatırımlarına Devam Ediyor

Toroslar Edaş, Adana'daki Bakım Onarım ve Yatırımlarına Devam Ediyor

4 gün önce

Toroslar EDAŞ 2019'un ilk çeyreğinde Adana'da bakım, onarım ve yatırım hedeflerini başarıyla gerçekleştirdi.

Toroslar Edaş, Adana'daki Bakım Onarım ve Yatırımlarına Devam Ediyor, System.String[]
Toroslar EDAŞ 2019'un ilk çeyreğinde Adana'da bakım, onarım ve yatırım hedeflerini başarıyla gerçekleştirdi.

Toroslar EDAŞ, Adana'da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2019 yılının ilk çeyreğinde bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

Kurumdan yapılan açıklamaya göre, Toroslar EDAŞ, Adana'da hizmet verdiği 11 bin 647 trafo ve 27 bin 76 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir, Ceyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Karataş, Pozantı, Kozan, İmamoğlu, Aladağ, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli'de 16 bin 203 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, yine adı geçen ilçelerde 194 kilometrelik hattın bakımını yaptı. Kentte 14 elektrik panosu, 57 trafo merkezini elden geçirdi. Ayrıca 50 dağıtım merkezinin de bakımı gerçekleştirildi.

Toroslar EDAŞ, Adana'da hizmet verdiği 1 milyondan fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 12 km'lik yeni kablo döşeyen Toroslar EDAŞ ekipleri kentte 358 yeni aydınlatma armatürünün montajını da gerçekleştirdi.

Toroslar EDAŞ'ın Adana'daki bakım ve yatırım çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceği bildirildi. - ADANA
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 03:11 Kaynak: İHAAraçta Sıkışan Hamile Eşinin Başından Ayrılmadı Hırsız" Dendiğinde de "Tüpçü" Dendiğinde de Kapı Açıldı Son Dakika! Saldırı Sonrası Kılıçdaroğlu'ndan İlk Açıklama: Bunun Hesabını Soracağım Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyla İlgili Paylaşımda Bulundu