Torununun cenazesini bisküvi kutusunda verdiler! Acılı dede, hastaneden şikayetçi oldu - Son Dakika

Torununun cenazesini bisküvi kutusunda verdiler! Acılı dede, hastaneden şikayetçi oldu

Son Güncelleme: 18.09.2023 15:09

Manisa'da kalp kapakçığı olmadığından gelininin karnında ölen 23 haftalık erkek torununun cenazesini kutuda teslim alan Yaşar Koç (65), hastane yönetiminden şikayetçi olarak, ''Torunumu öyle alınca dünyam başıma yıkıldı'' dedi.

Manisa'da kalp kapakçığı olmadığından gelininin karnında ölen 23 haftalık erkek torununun cenazesini kutuda teslim alan Yaşar Koç (65) isyan etti. Hastane yönetiminden şikayetçi olan Koç, "Torunumu bisküvi kutusunun içerisinde verdiler. Torunumu öyle alınca dünyam başıma yıkıldı. Cenaze torbası yoksa beni yönlendirebilirlerdi." dedi.

TORUNU ÖLÜ DOĞDU

Şehzadeler ilçesinde yaşayan 1 çocuk annesi Özlem Koç (39), 15 Eylül'de rahatsızlandı. 23 haftalık hamile olan Koç'un, kontrollerinde bebeğinin kalp kapakçığı olmadığından dolayı karnında öldüğü tespit edildi. Aynı gün Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde yatışı yapılan Koç'a, suni sancı verilerek doğum yapması sağlandı. Erkek bebek, hastanenin morguna kaldırıldı.

Torununun cenazesini bisküvi kutusunda teslim alan dede, hastane yönetiminden şikayetçi oldu

"BİSKÜVİ KUTUSUNDA VERDİLER"

Dede Yaşar Koç, torunun defnedilmesi için cenazesini istedi. İddiaya göre Yaşar Koç'a, torununun cenazesi kutuda teslim edildi. Duruma tepki gösteren dede Koç, önce savcılığa, torununun defin işleminin ardından da Barbaros Şehit Özdemir Polis Merkezi Amirliği'ne giderek hastane yönetimi hakkında şikayetçi oldu. Koç, acısının 2 kat arttığını belirterek, "Torunumu bisküvi kutusunun içerisinde verdiler. Buna çok üzüldüm. Yazık, günah bize. Bunun bir çözümü olmaz ise belki de insanları çöp poşetine koyup verecekler. Bu ülkede hayvan hakları var, hiç olmasa torunumun da hakkı olsun. Cenaze torbası yoksa beni yönlendirebilirlerdi. Torunumu öyle alınca dünyam başıma yıkıldı. Bu zamanda bisküvi kutusuna bir çocuğun konulması ağrıma gidiyor" ifadeleri kullandı.

Torununun cenazesini bisküvi kutusunda teslim alan dede, hastane yönetiminden şikayetçi oldu
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Torununun cenazesini bisküvi kutusunda verdiler! Acılı dede, hastaneden şikayetçi oldu - Son Dakika


Advertisement