Tosic'in Eşi 2 Yıldır Başka Bir Futbolcuyla Gizli Aşk Yaşıyormuş - Son Dakika

Tosic'in Eşi 2 Yıldır Başka Bir Futbolcuyla Gizli Aşk Yaşıyormuş

16.01.2019 10:19
Tosic'in Eşi 2 Yıldır Başka Bir Futbolcuyla Gizli Aşk Yaşıyormuş, System.String[]

Bir dönem ülkemizde de futbol oynayan Dusko Tosic'in karısı Jelena Karleusa'nın başı dertte… Boşnak futbolcu Vranjes ile çıplak Facetime görüntüleri ortaya çıkan Jelena, Sırp basınına göre Tosic'i 2 yıldır aldatıyor.

Bir dönem ülkemizde de futbol oynayan Dusko Tosic'in karısı

Sırbistan medyasının gündemine bomba gibi düşen bu iddiaya göre Bosnalı futbolcu Vranjes ise Jelana'nın aksine aşk iddialarını doğruladı. Vranjes, ilişkiyi kanıtlamaya hazır olduğunu belirterek "Jelena'yı bu ilişkiye zorlamadım her şey karşılıklı oldu. Tüm bunlara maruz kalan ailem için çok üzgünüm" diye konuştu. Bu gelişmenin ardından Tosic'in meslektaşını ölümle tehdit ettiği iddia edildi.

Bu görüntüler sonrası Jelena, Tosic ile ayrıldıkları iddialarını ise yalanladı.

Fotoğrafların çoğunda kendisinin yer almadığını ve fotoğraflarda oynandığını ileri süren Jelana, kendisine komplo kurulduğunu söyledi.

YASAK AŞK 2016'DA BAŞLADI

Sırp şarkıcı, "Irkçılık yapıp bana kumpas kurdu" diyerek Boşnak futbolcuyla ilişkisinin olmadığını söyledi. Ancak Sırp basını, Jelena ile Vranjes'in yasak aşkının 2016'da başladığını yazıp ikilinin 2017'de Atina'da çekilen bir videosunu da yayınladı.

Açıklamasında kendisine yönelik bu komplonun sorumluların hesabını vereceğini ifade eden Jelana, "Tosic ile de evliliğimizde hiçbir sorun yok" açıklamasını yaptı.

Tosic ise Instagram'dan "Kimseyi ne tehdit ettim ne de aradım. Gazetecilerden kendilerini zorlamamalarını rica ediyorum. Düşmanlarımız için sadece uzun bir yaşam ve başarı diliyorum" mesajını paylaştı.

Tosic'in Eşi 2 Yıldır Başka Bir Futbolcuyla Gizli Aşk Yaşıyormuş

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Kültür Sanat Tosic'in Eşi 2 Yıldır Başka Bir Futbolcuyla Gizli Aşk Yaşıyormuş - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye, ortak barış gücünde Rusya ile birlikte yer alacaktır Acun Ilıcalı'nın ortağı olduğu Fortuna Sittard, teknik direktör Kevin Hofland'ı gönderdi Son Dakika: Fraport TAV Antalyaspor, teknik direktör Ersun Yanal ile anlaştı Liste gittikçe kabarıyor! Bir kentimizde daha 65 yaş ve üstü vatandaşlara kısıtlama geldi Yüzde 90 başarı sağlayan koronavirüs aşısının mimarlarından Prof. Uğur Şahin'in Hatay'da doğduğu ev görüntülendi Son Dakika! 16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrenciler için bir haftalık ara tatil başlıyor Müge Anlı'da korkunç cinayet itirafı! Cani kardeş, ablası ve eniştesini öldürüp kuyuya atmış Otobüste kadınlara bakarak kendisini tatmin eden vatandaştan iğrenç savunma: İki taraflı zannettim