Tosunu yiyen devasa ayı dronu görünce kaçtı! Renkli görüntüler ortaya çıktı - Son Dakika

Tosunu yiyen devasa ayı dronu görünce kaçtı! Renkli görüntüler ortaya çıktı

07.07.2022 10:30

Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde telef olan tosunun kokusunu alarak köye kadar inen ayıyı bölgede çekim yaparken fark eden Serhat Akman, ayıyı dron ile kovaladı. Drondan kaçan ayının mücadelesi renkli görüntülere sahne oldu.

Güzyurdu köyünde, Kurban Bayramı'nda kesilmek için alınan bir tosun telef oldu. Köylüler telef olan tosunu kokmaması için köyün dışında bir bölgeye götürdü. Ölü hayvanın kokusunu alan yaban hayvanları da köye yakın bölgelere gelmeye başladı.

AYININ KAÇIŞ MÜCADELESİ

Yaz tatillerini geçirmek için Güzyurdu köyüne gelen Serhat Akman ise köyün yakınlarına kadar gelen ve telef olmuş tosunu yiyen ayıyı dron ile çekim yaparken fark etti. Köyün mahallelerine yakın bir noktaya inen, insanlara zarar verme ihtimali bulunan ayının görüntüsünü çeken Akman, hayvanın drondan korktuğunu fark ettikten sonra ayıyı dron ile kovalamaya başladı. Drondan kaçan ayının çetin mücadelesi ise renkli görüntüler oluşturdu.

"KAÇMAYA BAŞLADI, BEN DE KOVALADIM"

Dron ile çekim yaptığı sırada ayıyı fark ettiğini ve kaçan ayıyı kovaladığını söyleyen Serhat Akman, "Yaklaşık 1 hafta önce bir hayvanın telef olması sonucu, hayvan kokmasın diye köyün dışına çektiler. Ben de köyde dron ile çekim yaparken ayıya denk geldim. Daha sonra yanına yaklaştım, ayı kaçmaya başladı. Ben de ayıyı kovaladım" dedi.

İşte o ana ilişkin kareler;

Tosunu yiyen ayıyı dron ile kovaladı
Tosunu yiyen ayıyı dron ile kovaladı
Tosunu yiyen ayıyı dron ile kovaladı
Tosunu yiyen ayıyı dron ile kovaladı
YORUMLAR (3)
  • AVCI DOSTLAR: Sözde çevreciler demek ki yaban hayatını resimlemeyecekmişsin hayvanları korkutmayınız lütfen. Hayvan aç kaldı sizin yüzünüzden Cevap Yaz 10 1 Yayından Kaldır
  • Ahmet Kçk: Bırak yesin niye rahatsiz ediyorsun adamın amaç reklam yapmak ,beyni çalışmıyor bir de haber yapıyor bunu belli ki ac hayvan bir şey yaptığını zannediyor Cevap Yaz 8 2 Yayından Kaldır
500
Bolu'da 'gizemli hastalık' paniği yeniden başladı! Yüzlerce kişide zehirlenme şikayeti var Bolu'da 'gizemli hastalık' paniği yeniden başladı! Yüzlerce kişide zehirlenme şikayeti var Trakya'da ilaçlanan mısır tarları, tırtıllardan temizlendi Trakya'da ilaçlanan mısır tarları, tırtıllardan temizlendi Bolu'da 1 kişinin öldüğü köyde zehirlenme vakaları yeniden görülmeye başlandı Bolu'da 1 kişinin öldüğü köyde zehirlenme vakaları yeniden görülmeye başlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Tosunu yiyen devasa ayı dronu görünce kaçtı! Renkli görüntüler ortaya çıktı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement