Tosya'da Asfalt Çalışmaları - Son Dakika

Tosya'da Asfalt Çalışmaları

31.10.2017 10:12
Tosya'da Asfalt Çalışmaları

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Akbük köyünde asfalt çalışmalarına başladıklarını bildirdi.

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Akbük köyünde asfalt çalışmalarına başladıklarını bildirdi.

Başkan Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, Tosya Kaymakamlığı ile yaptıkları protokol gereği köylerde asfalt çalışmaları yaptıklarını hatırlattı.

Belediye ekipleri tarafından köy yolunun 2 kilometrelik bölümünde çalışma yaptıklarını belirten Şahin, şunları kaydetti:

"Fen işleri ekiplerimiz tarafından ilk olarak yol üzerinde deforme olmuş bölgelerin temizliği yapılıyor. Belediyemiz asfalt üretim tesislerinde hazırlanan dolgu malzemesi ile ikinci kat asfalt için son hazırlıklar yapılıyor. Ardından filler malzeme ile soğuk asfaltın alt yapısı tamamlanıyor. Belli bir plan dahilinde yaptığımız çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak, vatandaşlarımızın daha konforlu ve güvenli seyahat edebilmelerine imkan sağlayacağız."

Kastamonu'da uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı Kastamonu'da uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı Kastamonu'da uyuşturucu hap ve ruhsatsız silahlarla yakalanan 2 kişi tutuklandı Kastamonu'da uyuşturucu hap ve ruhsatsız silahlarla yakalanan 2 kişi tutuklandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tosya'da Asfalt Çalışmaları - Son Dakika


Advertisement