Tosya'da "İnternet Güvenliği" Konulu Toplantı Yapıldı - Son Dakika

Tosya'da "İnternet Güvenliği" Konulu Toplantı Yapıldı

05.01.2012 11:29
Tosya'da

Tosya'da "İnternet Güvenliği" konulu toplantı düzenlendi.

Tosya'da "İnternet Güvenliği" konulu toplantı düzenlendi.

Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Anadolu Öğretmen Lisesinde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada,bilgisayar ve internet kullanımının yaygınlaşmasıyla teknolojinin günlük hayatın bir parçası haline geldiğini söyledi.

İnternetin gelişme çağındaki çocukların geleceğinin inşası için önemli yere sahip olduğunu anlatan Türköz, "Bu açıdan ailelere, okul müdürlerine, öğretmenlere ve internet kafe işletmecilerine büyük sorumluluk düşmektedir. Evimizde, iş yerimizde ve internet kefelerde çocukların psikolojik ve fizyolojik gelişimini olumsuz etkileyecek oyunların oynatılmaması yönünde toplum olarak çok dikkatli olmalıyız" dedi.

Toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü Kaan Yıkılmaz ile ilçede faaliyet gösteren internet kafe işletmecileri katıldı.

- KASTAMONU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tosya'da 'İnternet Güvenliği' Konulu Toplantı Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi 7 yaşındaki kızın bileğine demir kapı parmaklıkları saplandı