Son Dakika Haberleri: Tosyalı Holding 2 Bin Seyirci Kapasiteli Spor Salonu Yaptırıyor

Tosyalı Holding 2 Bin Seyirci Kapasiteli Spor Salonu Yaptırıyor

8 yıl önce

Osmaniye'de Tosyalı Holding tarafından yaptırılacak 2 bin seyirci kapasiteli spor salonu için çalışmalar başladı.

Tosyalı Holding 2 Bin Seyirci Kapasiteli Spor Salonu Yaptırıyor, System.String[]
Osmaniye'de Tosyalı Holding tarafından yaptırılacak 2 bin seyirci kapasiteli spor salonu için çalışmalar başladı.

Fakıuşağı mahallesi, yüzme havuzu inşaatının hemen yanında inşa edilecek kapalı spor salonunun zemin kazı çalışmalarını inceleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir salonun hizmete girmesiyle şehrin sportif faaliyetlerinde büyük bir zenginlik yaşanacağını söyledi.

Bir yıl içerisinde inşaat çalışmalarının tamamlanarak hizmete sunulmasını bekledikleri salonunun çok amaçlı olarak hizmet vereceğini kaydeden Demir, toplam inşaat alanının 6 bin 991, spor salonu alanının ise 3 bin 489 metrekare olduğunu belirtti.

Salonda 4 antrenman salonu ile sauna ve kondisyon salonlarının yer aldığını ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, "Spor salonumuz hizmete açıldığında basketbol, voleybol, hentbol maçlarının yanı sıra güreş ve tekvando gibi salon sporlarına da ev sahipliği yapacak." dedi.

Ulusal ve uluslararası düzeydeki tüm salon sporları organizasyonlarına ev sahipliği yapacak kapasiteye sahip olan salonun aynı zamanda kentteki sporun alt yapısının gelişimine de büyük katkı sağlayacağını belirten Demir, salonun bölge için önemli bir spor tesisi haline getirileceğini, tüm halka yeni bir spor alanı olarak hizmet vereceğini kaydetti.

Osmaniye'nin spor salonu ile hem güneyin hem de ülkenin sporda parlayan yıldızı olacağını belirten Demir, bu tesisi kente kazandıracak Tosyalı Holding yöneticilerine teşekkür etti.Yasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı Bitkisel Hayattaki Kadın Doğum Yaptı, Tecavüz Zanlısı Erkek Hemşire Yakalandı

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, ABD'ye Rest Çekip 72 Saat Süre Verdi