Touche Pas à la Femme Blanche Filmi - Son Dakika

Touche Pas à la Femme Blanche Filmi

16.08.2014 22:02
Touche Pas à la Femme Blanche Filmi, System.String[]

Touche Pas à la Femme Blanche filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Touche Pas à la Femme Blanche filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

İtalyan sının ilginç yönetmenlerinden Marco Ferreri’nin son derece önemli bir çalışması olan 'Beyaz Kadına Dokunma!', yönetmenin 1973 tarihli fazlasıyla acayip bir western denemesi. Kadrosunda Marcello Mastroianni, Michel Piccoli, Catherine Deneuve ve Ugo Tognazzi gibi dönemin büyük oyuncularının bulunduğunu da hatırlatalım.

Yönetmen: Marco Ferreri

Senaryo: Marco Ferreri, Rafael Azcona

Oyuncular: Ugo Tognazzi , Philippe Noiret, Michel Piccoli, Marcello Mastroianni, Catherine Deneuve

Filmin Türü: Biyografi, Komedi, Western,

Orijinal Adı: Don’t Touch the White Woman!

Yapımcı Firma: Films 66

Yapım Yılı: 1074

Yapım Ülkesi: Fransa

Orijinal Dili: Fransızca

Filmin Süresi: 108 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Touche Pas à la Femme Blanche Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Touche Pas à la Femme Blanche Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü