Toyota'nın yeni Bayi Yönetimi Direktörü Caner Yüksel oldu - Son Dakika

Toyota'nın yeni Bayi Yönetimi Direktörü Caner Yüksel oldu

12.11.2020 15:55
Toyota'nın yeni Bayi Yönetimi Direktörü Caner Yüksel oldu, System.String[]

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ'de Bayi Yönetimi Direktörlüğü görevine Caner Yüksel getirildi.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ'de Bayi Yönetimi Direktörlüğü görevine Caner Yüksel getirildi.

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, otomotiv sektöründeki mesleki kariyerine 2006 yılında Bölge Yöneticisi olarak başlayan Yüksel, bayi yönetimi, sıfır ve ikinci el araç perakende ve filo satış alanında 15 yıldan fazla tecrübeye sahip.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ'de yaklaşık 9 yıl boyunca Bayi Satış Saha Yönetimi, Filo ve Özel Satışlar operasyonlarında tecrübe kazanan Caner Yüksel, son olarak 2017 yılında Bayi Satış Operasyonları Müdürü olarak atanmıştı.

Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olan Yüksel, evli ve iki çocuk babası.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Toyota'nın yeni Bayi Yönetimi Direktörü Caner Yüksel oldu - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı