Trabzon'da Dolandırıcılık İddiası - Son Dakika

Trabzon'da Dolandırıcılık İddiası

26.11.2012 12:20
Trabzon'da Dolandırıcılık İddiası, System.String[]

Trabzon'da bir kişi, kendisini "komiser" olarak tanıtan bir zanlı tarafından 18 bin lira dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurdu.

Trabzon'da bir kişi, kendisini "komiser" olarak tanıtan bir zanlı tarafından 18 bin lira dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurdu.

Kent merkezine bağlı Çarşı Mahallesi'nde oturan O.T'yi, telefonla arayıp kendisini "komiser" olarak tanıtan bir zanlı, O.T'ye bankada bulunan hesap bilgilerine başkaları tarafından girildiğini öne sürdü.

Bu nedenle O.T'nin hesabındaki paraları, devlet güvencesine alınması için kendisinin verdiği bir banka hesabına aktarması gerektiğini söyleyen zanlı, paranın daha sonra O.T'ye iade edileceğini de ileri sürdü.

Mağdur O.T'de, bunun üzerine hesabındaki 18 bin lirayı zanlının söylediği bir banka hesabına havale etti.

Paranın kendisine iade edilmemesi nedeniyle dolandırıldığı anlayan O.T, polise başvurdu.

Polis, zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Muhabir: Meltem Yılmaz

Yayıncı: Tuncay Bekar - TRABZON

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Trabzon'da Dolandırıcılık İddiası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi depreme evlerinde yakalandı 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Kabe'de panik anları! Aracıyla Mescid-i Haram'a daldı Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti