"Trabzon Kültür ve Değerlerini Tanıtım Tırı" Beypazarı'nda - Son Dakika

"Trabzon Kültür ve Değerlerini Tanıtım Tırı" Beypazarı'nda

08.12.2022 16:12
"Trabzon Kültür ve Değerlerini Tanıtım Tırı" Beypazarı'nda

"Trabzon Kültür ve Değerlerini Tanıtım Tırı" Beypazarı'na geldi.

"Trabzon Kültür ve Değerlerini Tanıtım Tırı" Beypazarı'na geldi.

Trabzon'un tarihi mekanları ile yaylalarının tanıtıldığı ve yöresel ürünlerin bulunduğu tırın sorumlusu Kutluhan Aksoy, tanıtım tırının 8 yıldır Türkiye'yi gezdiğini söyledi.

Bu anlamda, başkentin tarihi ve turistik ilçesine gelen tanıtım tırının, hafta sonuna kadar burada bulunacağını belirten Aksoy, "Gerçekten çok faydalı olduğunu gördük. Tanıtım tırımızda, Trabzon yöremize ait ne ararsanız var. Bu tanıtımlarımıza devam edeceğiz." dedi.

Kurtuluş Mahallesi Osman Gazi Sokak'ta yerini alan Trabzon tanıtım tırını gezen Yusuf Bilgin, Trabzon'un tırla Beypazarı'na taşındığını ifade etti.

Tanıtım tırı sayesinde Trabzon'a gitmiş kadar sevindiğini belirten Bilgin, "Trabzon'a gitmesek de Trabzon ayağımıza gelmiş kadar oldu." dedi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Meksika, Türkiye'ye 145 kişilik arama kurtarma ekibi gönderdi Meksika, Türkiye'ye 145 kişilik arama kurtarma ekibi gönderdi ABD, Türkiye'deki depremler için iki ayrı arama kurtarma ekibini hazırladı ABD, Türkiye'deki depremler için iki ayrı arama kurtarma ekibini hazırladı Ali Koç: 'Ligden çekilme gibi bir amacımız yok' Ali Koç: 'Ligden çekilme gibi bir amacımız yok'

Son Dakika Güncel 'Trabzon Kültür ve Değerlerini Tanıtım Tırı' Beypazarı'nda - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement