Son Dakika Haberleri: Trabzonspor, Aylık 4 Bin TL Kazanan Abdulkadir Ömür'ün Maaşını 20 Bin TL'ye Çıkardı

Trabzonspor, Aylık 4 Bin TL Kazanan Abdulkadir Ömür'ün Maaşını 20 Bin TL'ye Çıkardı

3 ay önce

Trabzonspor, aylık 4 bin TL kazanan futbolcusu Abdülkadir Ömür'ün maaşını yıllık 250 bin TL'ye çıkardı, şimdi de 5 yıllık yeni sözleşme imzalayacak.

Trabzonspor,  Gençlerbirliği maçında gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazanan Abdulkadir Ömür için harekete geçti. Bordo-mavili yönetim, sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan genç oyuncuya yeni sözleşme imzalatacak.

AYDA YAKLAŞIK 4 BİN TL KAZANIYORDU

Trabzonspor'un alt yapısında yetişen ve 'Türk  Messi' olarak adlandırılan Abdulkadir Ömür, bordo-mavililerin son olarak oynadığı  Gençlerbirliği maçında ortaya koyduğu performansla galibiyette önemli rol oynamıştı. 2018 yılının Mayıs ayında sözleşmesi sona erecek olan genç oyuncuya bordo-mavililer yeni sözleşme imzalatmak için harekete geçti. Yıllık 50 bin TL kazanan oyuncunun yeni sözleşme ile birlikte ücretinde de iyileştirme yapılacak.

5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANACAK

Trabzonspor yönetimi, gösterdiği performans sonrası geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru  Yusuf Yazıcı'nın da 2020 yılına kadar olan mevcut sözleşmesini 2022 yılına kadar uzatmıştı. Bordo-mavililer, yılda 50 bin TL kazanan futbolcunun ücretini 250 bin TL'ye çıkarmış, bir de ev hediye etmişti. Bordo-mavili yönetim, Abdulkadir Ömür'ün de sözleşmesini 5 yıl daha uzatmayı planlıyor. İki taraf arasında yapılan ön görüşmelerde herhangi bir sıkıntının bulanmadığı belirtildi.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

10 Yaşındaki Necmi, Yatakta Bastığı Annesi ve Komşusu Tarafından Yastıkla Boğuldu Bursa'da Kadın Görevli, Mutlak Bir Uçak Faciasını Önledi
Ece Dizdar, Kendisinden 10 Yaş Küçük Sevgilisiyle Öpüşürken Yakalandı