Son Dakika Haberleri: Trabzonspor, Aylık 4 Bin TL Kazanan Abdulkadir Ömür'ün Maaşını 20 Bin TL'ye Çıkardı

Trabzonspor, Aylık 4 Bin TL Kazanan Abdulkadir Ömür'ün Maaşını 20 Bin TL'ye Çıkardı

8 gün önce

Trabzonspor, aylık 4 bin TL kazanan futbolcusu Abdülkadir Ömür'ün maaşını yıllık 250 bin TL'ye çıkardı, şimdi de 5 yıllık yeni sözleşme imzalayacak.

Trabzonspor,  Gençlerbirliği maçında gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazanan Abdulkadir Ömür için harekete geçti. Bordo-mavili yönetim, sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan genç oyuncuya yeni sözleşme imzalatacak.

AYDA YAKLAŞIK 4 BİN TL KAZANIYORDU

Trabzonspor'un alt yapısında yetişen ve 'Türk  Messi' olarak adlandırılan Abdulkadir Ömür, bordo-mavililerin son olarak oynadığı  Gençlerbirliği maçında ortaya koyduğu performansla galibiyette önemli rol oynamıştı. 2018 yılının Mayıs ayında sözleşmesi sona erecek olan genç oyuncuya bordo-mavililer yeni sözleşme imzalatmak için harekete geçti. Yıllık 50 bin TL kazanan oyuncunun yeni sözleşme ile birlikte ücretinde de iyileştirme yapılacak.

5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANACAK

Trabzonspor yönetimi, gösterdiği performans sonrası geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru  Yusuf Yazıcı'nın da 2020 yılına kadar olan mevcut sözleşmesini 2022 yılına kadar uzatmıştı. Bordo-mavililer, yılda 50 bin TL kazanan futbolcunun ücretini 250 bin TL'ye çıkarmış, bir de ev hediye etmişti. Bordo-mavili yönetim, Abdulkadir Ömür'ün de sözleşmesini 5 yıl daha uzatmayı planlıyor. İki taraf arasında yapılan ön görüşmelerde herhangi bir sıkıntının bulanmadığı belirtildi.


Boluspor, Fenerbahçe'den 1 Milyon Euroya Aldığı Ertuğrul'u 1 Dakika Bile Oynatmadı Dünyaca Ünlü Statta Cinsel İçerikli Film Skandalı
Arda Turan'ın Sözleşme Fesih Bedeli 125 Milyon Euro İstanbul'da Tarihe Geçen Basketbolcu Dragic, Aldığı Hediyeyle Hüngür Hüngür Ağladı