Son Dakika Haberleri: Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: Benfica, Abdülkadir İçin 20 Milyon Dolar Teklif Etti

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: Benfica, Abdülkadir İçin 20 Milyon Dolar Teklif Etti

4 ay önce

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Benfica, Abdülkadir Ömür'e 14'ü peşin, 20 milyon dolarlık teklif yaptı. Kalan 6 milyon doların yerine 4 futbolcu verelim dediler. Reddettik." dedi.

Trabzonspor altyapısından yetişen ve geçtiğimiz sezon sergilediği performans ile göz kamaştıran Abdülkadir Ömür, Avrupa kulüplerinin kıskacında… Basında sürekli Abdülkadir Ömür ile ilgili transfer haberleri çıkarken, Trabzonspor Başkanı Ali Ağaoğlu, kendilerine yapılan bir teklifi açıkladı. TRT Spor'a konuşan Ahmet Ağaoğlu, Benfica'dan gelen teklifi reddettiklerini söylerken, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün henüz piyasa değerlerini yakalamadıklarının altını çizdi.

"4 FUTBOLCU VERELİM DEDİLER"

Benfica'dan Abdülkadir Ömür için gelen transfer teklifinin detaylarını da anlatan Ahmet Ağaoğlu "Benfica, Abdülkadir Ömür'e 14'ü peşin, 20 milyon dolarlık teklif yaptı. Kalan 6 milyo doların yerine de 4 futbolcu verelim dediler. Reddettik" dedi.

Güvendikleri en önemli kaynağın Trabzonspor altyapısı olduğunu vurgulayan Ahmet Ağaoğlu, transfer çalışmalarıyla ilgili ise şunları söyledi:

"Kimsenin tahmin etmeyeceği oyunculara gelecek bize. Üzerinde spekülasyon yaratılan oyuncular değil. Şu anda üç futbolcu ile görüşüyoruz. Bu isimler basında hiç yer almadı."


YORUMLAR


Alkollü Servis Sürücüsünü Yakalayan Polis, Onlarca Çocuğun Hayatını Kurtardı Sosyal Medyada Tanıştığı Kadın, Giresunlu Gencin Hayatını Kararttı

Samsun'da Üretilen Yerli Cep Telefonu Türkiye ve Yurt Dışında Satışa Sunulacak