Trabzonspor'dan Gökhan Zan ve Servet'e Red - Son Dakika

Trabzonspor'dan Gökhan Zan ve Servet'e Red

09.01.2012 14:22
Trabzonspor'dan Gökhan Zan ve Servet'e Red, System.String[]

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Bekiroğlu, Gökhan Zan'ın bordo - mavili takıma transferinin söz konusu olmadığını söyledi."Gökhan Zan, gümdemimizde hiç olmadı." diyen Bekiroğlu, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Yönetim kurulunda Gökhan Zan'ın ismi dahi geçmedi; hiçbir zaman böyle bir transferi düşünmedik.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Bekiroğlu, Gökhan Zan'ın bordo - mavili takıma transferinin söz konusu olmadığını söyledi.

"Gökhan Zan, gümdemimizde hiç olmadı." diyen Bekiroğlu, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Yönetim kurulunda Gökhan Zan'ın ismi dahi geçmedi; hiçbir zaman böyle bir transferi düşünmedik. Daha önce benzer iddialar Servet için de gündeme gelmişti. Ancak ne Gökhan ne de Servet'le ilgileniyoruz." dedi.

KADROMUZ YETERLİ; VİTTEK 1 AY SONRA DÖNÜYOR; ONDAN DAHA İYİ FORVET Mİ BULACAĞIZ

Trabzonspor'un kadrosunun yeterli olduğuna inandığını ifade eden Bekiroğlu, "Zaman zaman tepki çekiyor; ama söylemek zorundayım. Trabzonspor'un kadrosu yeterli. Transfere ihtiyacımız yok. 1 ay sonra Vittek takıma dönüyor. Vittek'ten iyi santrafor mu bulacaksınız." diyerek şöyle devam etti:

"Henrique, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında 74. dakikada oyuna girdi, oyunun seyri değişti. Olcan ne kadar isabetli olduğunu gösterdi. Volkan da birkaç hafta içerisinde daha iyi olacaktır; sağ ve sol kanatta hiçbir sorun yok. Kısacası, biz ara dönemde yeni bir transfer yapmayız. Olursa, geleceğe dönük, genç oyuncular; yani alternatif oyuncuları alabiliriz."

Trabzonspor'dan Gökhan Zan ve Servet'e Red

Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Trabzonspor'dan Gökhan Zan ve Servet'e Red - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü