Trabzonspor, Olcan ve Jebrin'e İmza Attırdı - Son Dakika

Trabzonspor, Olcan ve Jebrin'e İmza Attırdı

9 yıl önce

Trabzonspor'un Gaziantepspor'dan transfer ettiği Olcan Adın ile Bucaspor'dan kadrosuna kattığı Torric Jebrin, resmi sözleşmeyi imzaladı.

Trabzonspor, Olcan ve Jebrin'e İmza Attırdı, System.String[]

Trabzonspor'un Gaziantepspor'dan transfer ettiği Olcan Adın ile Bucaspor'dan kadrosuna kattığı Torric Jebrin, resmi sözleşmeyi imzaladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Mali Sayman Temel Kazancıoğlu'nun da hazır bulunduğu imza töreninde Olcan 3.5, Jebrin ise 4.5 yıllık imza attı. Kazancıoğlu, burada yaptığı konuşmada, her iki sporcunun da Trabzonspor'a önemli katkılar yapacağına inandığını belirterek, "İki sporcu kardeşimize de Trabzonspor camiasına hoş geldiniz diyorum. Kendileri daha önce takibimizde olan oyunculardı. Gerek Olcan, gerekse Jebrin kulübümüze katkı sağlama anlamında transferlerine karar verilmiş isimler. Olcan performansı ile Türkiye'de kendisini ispat etmiş bir arkadaşımız. Trabzonspor forması ile hem bordo-mavili camiaya hem de Türk futboluna önemli katkılan yapacaktır. Jebrin de uzun yıllar takımımıza katkılar yapacaktır. Ona da aramıza katıldığı için teşekkür ediyorum. Başarılı bir sezon geçirir umarım ve uzun yıllar bu sürer." dedi.


OLCAN: DUYGULARIMI TARİF EDEMİYORUM


Barılı futbolcu Olcan ise Trabzonspor'a gelmekten çok mutlu olduğunu belirterek, transferinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Olcan, şöyle konuştu: "Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birine geldim. Ben de bu hedefler doğrultusunda kulübüme katkı yapmak istiyorum. Şu anda oldukça heyecanlıyım. Duyguları tarif edemiyorum. Trabzonspor her zaman hedefleri olan bir kulüp. İnşallah uzun yıllar Trabzonspor'a başarılı bir şekilde hizmet ederim. Genç milli takımlarda her zaman oynadım. Trabzon'da da performansımı en iyi şekilde gösterip A Milli Takım'a kadar yükselmek istiyorum." Ganalı futbolcu Jebrin de Trabzonspor'da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek, "Burada beni çok zor bir mücadele bekliyor. Forma için çok büyük bir mücadele vermem gerekiyor. Taraftarlardan ricam bana yardımcı olmaları beni yalnız bırakmamaları. Burada elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım." ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi: 05.01.2012 02:56 Kaynak: CHA

YORUMLAR


Son Dakika

Zonguldak, Kastamonu, Ordu, Kütahya, Eskişehir ve Hatay'da koronavirüs alarmı verildi
İmamoğlu, Erbakan'ın ölüm yıl dönümü için paylaştığı fotoğraf ve mesajla iktidara gönderme yaptı Evlenme oranının en yüksek olduğu il Aksaray, boşanma oranının en yüksek olduğu il İzmir oldu