Son Dakika Haberleri: Trabzonspor, UEFA'da Ceza Kuruluna Sevk Edildi

Trabzonspor, UEFA'da Ceza Kuruluna Sevk Edildi

2 gün önce

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu'nun kendilerini ceza kuruluna sevk ettiğini bildirdi.

Trabzonspor, UEFA'da Ceza Kuruluna Sevk Edildi, System.String[]
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu'nun kendilerini ceza kuruluna sevk ettiğini bildirdi.

Bülbüloğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, daha önceki dönemde finansal fair play konusunda anlaşmaya uymayan bordo-mavili kulübün ceza kuruluna sevk edildiğini belirterek, "Kurul bu konudaki kararı verecek." dedi.

Sevk kararıyla ilgili tercümelerin yapıldığını aktaran Bülbüloğlu, "Arkasında fazla detay var. Ben okuduğum kadarıyla ceza kuruluna bir takım tavsiyelerde bulunuluyor. Bu ceza, Avrupa'dan men mi olur, ihtar cezası mı olur veya katılıp yayın gelirleriyle mi alakalı olur... Biz ceza kuruluna gidip derdimizi anlatacağız, bir ceza kesilecek ne bilmiyorum. Bir ümit var diyelim." ifadelerini kullandı.

Kararın sezon bitiminde verileceğini düşündüklerini sözlerine ekledi.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 09:45 Kaynak: AA

YORUMLAR


Altın Haftaya Yükselişle Başladı! İşte Güncel Fiyatlar İşte Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligindeki Muhtemel Rakipleri Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Muhtemel Rakiplerinin Bir Kısmı Belli Oldu Galatasaray'ın Kasası Dolacak, 1 Milyar TL