Trabzonspor, Uğurcan Çakır için 18 milyon euronun aşağısındaki teklifleri kabul etmemeye devam edecek - Son Dakika

Trabzonspor, Uğurcan Çakır için 18 milyon euronun aşağısındaki teklifleri kabul etmemeye devam edecek

29.09.2020 11:55

Trabzonspor, Uğurcan Çakır için gelen tekliflerde asla taviz vermiyor. 18 milyon eurodan aşağısı için pazarlık bile yapmayan bordo-mavililer, 24 yaşındaki kalecinin değerini koruyarak daha büyük kulüplere gitmesini hedefliyor.

Malatyaspor'u yenerek rahat bir nefes alan Trabzonspor'da transferdeki en büyük gündem Uğurcan Çakır'ın geleceği... 24 yaşındaki milli kaleciye Avrupa'dan gelen teklifler şu an için temkinli bir şekilde karşılanıyor.

İngiltere'den Sheffield United ve Fransa'dan Rennes kulüpleri Uğurcan Çakır için bordo-mavili kulübün kapısını çaldı. Ancak Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi, genç eldiveni sadece ve sadece değerine göre satmaya sıcak bakıyor.

DAHA BÜYÜK KULÜPLER BEKLENİYOR

Bu nedenle şu anda belirlenen 18-20 milyon euro sınırından aşağısına asla inilmiyor. Rennes'in 15 milyon euroya kadar çıkmasına karşın asla taviz vermeyen Trabzonspor Yönetimi, daha önce Sheffield United ile de benzer süreci yaşamıştı. 18 milyon eurodan aşağısını pazarlık konusu yapmayan bordo-mavililer, Uğurcan'ın yetenekleri ve değeri için daha büyük kulüpleri bekliyor.

EURO 2020 KİLİT ROL OYNAYACAK

Uğurcan'ın değerini korumaya çalışan Karadeniz temsilcisi, başarılı file bekçisinin hak ettiği yerlerde olması amaçlanıyor. 2021'de yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takım formasıyla Uğurcan'ın kendini tamamen göstereceği de düşünülüyor. Böylece daha büyük kulüplerden daha iyi tekliflerin geleceği hesaplanıyor.

Ayrıca geçen sezon Yusuf Yazıcı'yı Lille'e 17.5 milyon euroya satan, bu sezon da Alexander Sörloth'un 20 milyon euro değerle RB Leipzig'e gitmesinin yolunu açan Trabzonspor, Uğurcan Çakır'ın hem daha iyi yerlere hem de daha yüksek bedellere satılabileceği ne inanıyor.

(Milliyet)

Trabzonspor, Uğurcan Çakır için 18 milyon euronun aşağısındaki teklifleri kabul etmemeye devam edecek

Son Dakika Spor Trabzonspor, Uğurcan Çakır için 18 milyon euronun aşağısındaki teklifleri kabul etmemeye devam edecek - Son Dakika Spor

YORUMLAR (4)
  • AŞIRITSAŞIRITS: ALTAY UĞURCANDAN İYİDİR DİYEN NET FUTBOL CAHİLİDİR :D AYRICA BELİRTMEDEN GEÇEMEYECEĞİM UĞURCANIN SOL ELDİVENİN CIRT CIRT KISMI fb tarihi ve değerleri Cevap Yaz 2 3 Yayından Kaldır
  • AŞIRITSAŞIRITS: 30DAN AŞŞAĞI KAPI AÇILAMAMALI. 18 M ELDİVENLERİNİ VERİN. UCUZ KALECİ İSTİYORLARSA ALTAYI ALSINLAR. GERÇİ ONUNDA KOLU YOK :D Cevap Yaz 12 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı