Trabzonspor, Yenilenen Tesislerin Açılışlarını Yaptı - Son Dakika

Trabzonspor, Yenilenen Tesislerin Açılışlarını Yaptı

25.10.2018 12:40
Trabzonspor, Yenilenen Tesislerin Açılışlarını Yaptı, System.String[]

Trabzonspor’un yenilenen tesis binalarının açılışını yaptı.

Trabzon spor'un yenilenen tesis binalarının açılışını yaptı. Trabzonspor Kulübü İdari binası ve yenilenen futbolcu kamp ve dinlenme tesislerinin açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Açılışa Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Gençlik Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, TFF Trabzon Bölge Sorumlusu Serdar Bali, yönetim kurulu üyeleri, Trabzon eski Valisi Arslan Yıldırım çok sayıda davetli katıldı.

Ağaoğlu: "1 ay gibi kısa sürede tamamlandı"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu bir ay gibi kısa bir süre içerisinde yönetim kurulu üyelerinin yoğun çabası ve sponsorlukların da desteği ile idari bina ile futbolcuların kamp ve dinlenme tesislerinin yenilendiğini söyledi. Ağaoğlu, özellikle futbolcu kamp ve dinlenme tesislerinin yenilenme sürecinde A Takımı'nın 1461 Trabzon Futbol Takımı'nın tesislerini kullandığını hatırlatarak, "1461 takımımızı bu süreçte yerinden ettik, bu nedenle de öncelikle onların sabrına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Tesislerin yapımında en çok emeği geçen yönetim kurulu üyelerine de ayrıca teşekkür eden Başkan Ahmet Ağaoğlu, "Tesislerimizin yapımında başta Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu olmak üzere Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, yönetici arkadaşımız Lokman Sadıklar ve Cahit Erdem Bey'in de çok emekleri geçti. Büyük mesai sarf ettiler. Biran önce tesisleri yetiştirmek için gerçekten de rekor sayılabilecek bir süre içinde bazı sıkıntılara rağmen tesisleri çok kısa bir süre içerisinde A Takımımızın hizmetine sunduk" dedi.

Tesislerin mekan olarak yeterli olmadığı için yeni bir idari binaya ihtiyaç duyulduğunu dile getiren Başkan Ağaoğlu, "Şu anda içinde bulunduğumuz binanın tahsisini Kulübümüze veren başta sayın Spor Bakanımız olmak üzere Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan'a çok teşekkür ediyorum. Valimiz ve Belediye Başkanımız da bu süreç içerisinde hiçbir şekilde bizden desteklerini esirgemediler. Onlara da şükranlarımı sunuyorum. Tesislerimizin kulübümüze, kentimize ve tüm spor camiasına hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Gümrükçüoğlu emeği geçenlere teşekkür etti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu emeği geçen herkesi tebrik etti. Gümrükçüoğlu, "Hepimizin ortak değeri olan Trabzonsporumuza ne yapabilirsek bütün paydaşlar ve Büyükşehir belediyesi olarak da yapılabilecek adımları atmaya çalışıyoruz. Emeği geçen yönetimdeki herkesi tebrik ediyorum. Tek bir yürek, tek bir büyüklük Trabzonspor'un ne olduğunu gösteriyor. Bundan sonra iyi günde, kötü günde, galibiyette, mağlubiyette, beraberlikte ne olursa olsun şampiyonluğa bir ve beraber yürüyeceğimizi ifade etmek istiyorum" dedi.

Vali Yavuz: "Şehrimiz bütünleşme halindedir"

Tesisleşme alanında Trabzon şehrinin Türkiye'nin en iyi olan şehirlerden birisi olduğunun belirten Vali Yücel Yavuz ise, "Burada halkımızla, şehrimizle bütünleşen kulübümüzün de çok iyi bir tesis ve bu manada imkanlarla donatılması yönünde değerli başkanımız ve ekibi gayret gösteriyorlar. Bu yönüyle hem futbolcularımızın, hem teknik heyetimizin hem de yönetimin camianın iyi bir mekanda iyi şartlar içinde olması için de böyle bir proje geliştirdiler. Mevcut tesisi yenileme ve buranın da tahsisi ile birlikte hem yönetim ve idari birimi buraya alma suretiyle diğer tarafı rahatlatma gibi düşünceleri oldu. Karar vericilerimiz de uygun gördüler. Bir rötuşla bir düzenlemeyle böyle bir güzel tesis haline geldi. Hayırlı olmasını diliyorum. Takımımıza ve camiamıza hayırlar getirmesini diliyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah var olan başarılarımız daha da artacaktır. Herkes elinden gelen gayreti gösteriyor. Şehrimiz de bu manada bir bütünleşme halindedir. İnşallah daha güzel bir gelecek bizi bekliyor" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından idari binanın açılışı için kurdele kesildi sonra futbolcuların kamp ve dinlenme tesislerine geçildi. Burada futbolcu ve teknik heyetle birlikte toplu fotoğraf çekimi yapıldı. - TRABZON

Trabzonspor, Yenilenen Tesislerin Açılışlarını Yaptı
Trabzonspor, Yenilenen Tesislerin Açılışlarını Yaptı
Trabzonspor, Yenilenen Tesislerin Açılışlarını Yaptı

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Trabzonspor, Yenilenen Tesislerin Açılışlarını Yaptı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı 00:08 Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü 23:00 Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti 22:20 Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti
Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz canlı yayında karşı karşıya geldi: Veyis Ateş beni aradı ve 10 milyon euro talep etti 20:46 Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz canlı yayında karşı karşıya geldi: Veyis Ateş beni aradı ve 10 milyon euro talep etti Cumhurbaşkanlığına aday olacağı konuşulan İmamoğlu'ndan gövde gösterisi! İki farklı ilde iki ayrı miting yaptı 18:06 Cumhurbaşkanlığına aday olacağı konuşulan İmamoğlu'ndan gövde gösterisi! İki farklı ilde iki ayrı miting yaptı 75 yıl ceza aldı hakime sitem etti! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hadi Özcan: Pişman olursunuz 17:21 75 yıl ceza aldı hakime sitem etti! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hadi Özcan: Pişman olursunuz
Metin Külünk'ten hakkındaki iddialarla ilgili ilk açıklama: Kişilik haklarıma saygı duyun 15:42 Metin Külünk'ten hakkındaki iddialarla ilgili ilk açıklama: Kişilik haklarıma saygı duyun Korkunç cinayetin detayları kan dondurdu! Vurduğu öğrencinin başında ölmesini beklemiş 15:09 Korkunç cinayetin detayları kan dondurdu! Vurduğu öğrencinin başında ölmesini beklemiş
Advertisement