Son Dakika Haberleri: Trabzonspor Yönetimi Anıtkabir'i Ziyaret Etti

Trabzonspor Yönetimi Anıtkabir'i Ziyaret Etti

8 gün önce

Osmanlıspor maçı için Ankara'ya giden Trabzonspor yönetimi, Anıtkabir'i ziyaret etti.

Trabzonspor Yönetimi Anıtkabir'i Ziyaret Etti, System.String[]

Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, hep birlikte Atatürk'ün mozolesine geldi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun kırmızı ve beyaz karanfillerden oluşan, üzerinde "Trabzonspor Kulübü" yazılı çelengi mozoleye bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu.

Ağaoğlu başkanlığındaki heyet, mozoleye çıkan merdivenin önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Misak-ı Millî Kulesi'ne geçti.

"ÜLKE SPORUNA HİZMET BİRİNCİL ÖNCELİĞİMİZ OLACAKTIR"

Burada Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Başkan Ahmet Ağaoğlu, deftere şunları yazdı:

"Büyük Önder Atatürk, emanet ettiğiniz cumhuriyetimizin zeki, çevik ve ahlaklı sporcularının kulübünün başkan ve yöneticileri olarak huzurundayız. Koymuş olduğunuz bu temel ilkeler doğrultusunda Trabzonspor Kulübü olarak ülke sporuna hizmet birincil önceliğimiz olacaktır. Aziz hatıranız önünde şükran ve minnetle eğiliyoruz. Ne mutlu Türküm diyene…"
Trabzonsporlu Burak Yılmaz, Beşiktaş Yolunda Batmanlı İş Adamı Metin Güneş, Trabzonspor'a 1,5 Milyon Liralık Destek Verdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Derbi Sonrası Kendi Doktoruna Gitmek İstemiş Liverpoollu Salah, Şampiyonlar Liginde Eto'o'nun Rekorunu Kırdı