Son Dakika Haberleri: Trabzonsporlu Uğurcan Çakır'ın Menajeri, Liverpool ile Görüştüğünü Açıkladı

Trabzonsporlu Uğurcan Çakır'ın Menajeri, Liverpool ile Görüştüğünü Açıkladı

3 gün önce

Trabzonspor forması giyen Uğurcan Çakır'ın menajeri Engin Kırkpınar, "Liverpool yetkililerinin bizimle görüşmeleri oldu, iletişim halindeyiz fakat somut bir gelişme yok." dedi.

Trabzonspor'da bu sezon gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Uğurcan Çakır'a Bundesliga ekibi Schalke 04 Premier Ligi devi Liverpool'un transfer listesine aldığı iddia edildi. Uğurcan Çakır'ın transferi hakkında açıklamalarda bulunan menajeri Engin Kırkpınar, Schalke 04 iddialarını doğrularken, genç kalecinin Liverpool'un da radarında olduğunu söyledi.

"LİLLE VE SCHALKE'NİN TAKİBİNDE"

Radyospor'a konuşan Engin Kırkpınar, "Sonuç itibariyle her takımın scout ekibi var. Bu scout ekiplerinden gelen arkadaşlar Uğurcan'ın maçlarını takip ediyorlar. Scout ekibinin raporları olumlu olursa bu doğrultuda kulüple ya da bizimle iletişime geçiyorlar. Uğurcan için Schalke'den Trabzonspor'a gelen resmi transfer teklifi yok. Uğurcan, Lille ve Schalke'nin takibinde. Uğurcan için Liverpool'un da düşüncesi var. Liverpool'dan gelen resmi teklif yok. Liverpool yetkililerinin bizimle görüşmeleri oldu, iletişim halindeyiz fakat somut bir gelişme yok" ifadelerini kullandı.

(Fanatik)

Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 07:03 

YORUMLAR (4)


Trabzonsporlu Taraftarlar Burak Yılmaz'ı Islıkladı Loris Karius Geleceği Hakkında Konuştu: Burada Devam Edeceğimi Düşünüyorum Trabzonspor Üçüncülük Şansını Son Haftaya Taşıdı Şenol Güneş: Trabzonspor Bizden Daha İyiydi