Trafik güvenliği için yol çizgileri yenileniyor - Son Dakika

Trafik güvenliği için yol çizgileri yenileniyor

23.09.2021 17:41
Trafik güvenliği için yol çizgileri yenileniyor

Aliağa Belediyesi, kent merkezinde trafik ve yaya güvenliği ile şehir estetiği için şeritleri yeniliyor.

Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaya ve sürücülerin güvenliğini sağlamak amacıyla yeni asfaltlanan yollara şerit çizgileri çekerken, çizgileri eskiyen yollarda ise yenileme işlemi gerçekleştiriyor.

Caddelerdeki çalışma sıcak yol çizgi boya makinesi ile trafik yoğunluğunun az olduğu gece saatlerinde gerçekleştiriliyor. Yapılan yenileme sayesinde yol şeritleri daha fazla fark edilir hale getiriliyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Acil Müdahale Takımı Kontrol Şefi Gülderen Özüok, "Yeni asfaltlanan Nene Hatun Caddesi, Güzelhisar Caddesi, Vuslat Caddesi, Beyazıt Caddesi, Vali Mithat Paşa Caddesi, Güneş Sokak ile şerit çizgileri eskiyen Cengiz Topel Caddesi'nde yol çizgi çalışması yaptık. Çalışmalarımız Aliağa genelinde devam edecek" dedi.

YORUMLAR
500
Safranbolu Belediyesi Ekipleri Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor Safranbolu Belediyesi Ekipleri Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor Ataşehir'de yol bakım ve onarım çalışmaları aralıksız sürüyor Ataşehir'de yol bakım ve onarım çalışmaları aralıksız sürüyor Kemer'de bozuk yolların tamirini yapıyor Kemer'de bozuk yolların tamirini yapıyor
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Trafik güvenliği için yol çizgileri yenileniyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş