Trafik Kazasında Yaralanan Sanatçı Kabaklı Taburcu Edildi - Son Dakika

Trafik Kazasında Yaralanan Sanatçı Kabaklı Taburcu Edildi

2 yıl önce

Türk halk müziği sanatçısı Esat Kabaklı'nın, geçirdiği trafik kazasının ardından kaldırıldığı Isparta Şehir Hastanesindeki tedavisi tamamlandı.

Trafik Kazasında Yaralanan Sanatçı Kabaklı Taburcu Edildi, System.String[]

Türk halk müziği sanatçısı Esat Kabaklı'nın, geçirdiği trafik kazasının ardından kaldırıldığı Isparta Şehir Hastanesindeki tedavisi tamamlandı.


Kabaklı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Isparta Şehir Hastanesindeki tedavi sürecinin çok iyi geçtiğini söyledi.

Şehir hastanelerinin oldukça iyi olduğunu dile getiren Kabaklı, "Şehir hastaneleri çok güzel. Durumum iyi. Hastane çalışanlarımız ilgilendiler. Sağ olsunlar. Hepsi de işinin ehli. Tedavi süresince yanımda olan ve yardım eden herkese teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tedavi sürecinde kendisini aradığını anlatan Kabaklı, şöyle devam etti:

"Cumhurbaşkanımız, her zaman yüreğini açar. Haberi duyar duymaz aradı, sağlık durumum hakkında bilgi aldı. 'Merak etme, orada sana iyi bakarlar.' dedi. Dediği gibi de oldu. Hastane personeli benimle ilgilendi. Sağ olsunlar. Cumhurbaşkanımıza da çok teşekkür ediyorum ilgisi için. Beni merak etmesinler. Ben iyiyim. Çok şükür. Koluma platin takıldı. Kalıcı bir hasar almadan bu badireyi atlatacağım. Her şey güzel olacak. Devletimize bu imkanları sunmasından dolayı teşekkür ediyorum."

Kabaklı'nın kullandığı 34 SL 4645 plakalı otomobil, 10 Nisan Salı günü Karamanlı ilçesine bağlı Kağılcık köyünde refüje çarparak karşı şeride sürüklenmişti. Burdur Devlet Hastanesine kaldırılan Kabaklı, Isparta Şehir Hastanesine nakledilmiş, kolundaki kırık nedeniyle ameliyat edilmişti.

Haber Yayın Tarihi: 13.04.2018 05:32 Kaynak: AASon Dakika

Tarladan ürün aldı, parasını sulama borusuna sıkıştırıp gitti
Bakan Selçuk, okul müdürünün velilere gönderdiği mesajı paylaştı Üst geçidi kullanmayan yaya, feci şekilde can verdi