Son Dakika Haberleri: Trafik Magandaları Kamerada! Tartıştıkları Sürücüyü Darp Edip Kaçtılar

Trafik Magandaları Kamerada! Tartıştıkları Sürücüyü Darp Edip Kaçtılar

6 ay önce

Konya'da iki kişi, trafikte tartıştığı bir sürücüyü darp ettikten sonra kaçtı. Olay anı, bir vatandaşın cep telefonu tarafından görüntülendi.

Trafik magandaları Konya'da ortaya çıktı. Ortalığın savaş alanına döndüğü anlar saniye saniye görüntülendi.

ARAÇLARIYLA SEYİR HALİNDEYKEN TARTIŞMAYA BAŞLADILAR

Olay, 15.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Nişantaş Mahallesi Dr. Hulusi Baybal Caddesi üzerinde meydana geldi. Kimliği belirlenemeyen 42 BBS 65 plakalı hafif ticari araç sürücüsü cadde üzerinde seyir halindeyken, yine kimliği belirsiz 42 DA 530 plakalı otomobil sürücüsüyle tartışmaya başladı.

ARAÇLARINDAN İNİP KAVGA ETTİLER

Tartışmanın büyümesi üzerine araçlarından inen sürücüler kavga etmeye başladı. Yaşanan kavga sonrası hafif ticari araç sürücüsü aldığı darbeyle yere yığıldı. Bir süre yerde hareketsiz şekilde yatan şahıs, daha sonra kendisine gelerek ayağa kalktı.

POLİSİ ARAYIP OLAY YERİNDEN KAÇTILAR

Öfkeli sürücü ise vatandaşların araya girmesinin ardından yanındaki arkadaşıyla birlikte otomobiline binerek olay yerinden hızla uzaklaştı. Aldığı darbeden sonra kendisine gelen hafif ticari aracın sürücüsü de yanındaki arkadaşıyla birlikte polisi aradıktan sonra olay yerinden ayrıldı.

KAVGA ANI KAMERADA

Yaşanan kavga anı ve sonrası çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi.


YORUMLAR


Süpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum Kabız Olan Eşinin Makatına Hortum Sokup İyileştirmek İsterken Öldürdü

Adapazarı'nda Yol Kapatıp Araçlarda Uygulama Yapan Sahte Polisler Yakayı Ele Verdi