Son Dakika Haberleri: Düğün Konvoyunda Yol Verme Kavgası! Sürücüler Birbirine Girdi, Tekmeler Havada Uçuştu

Düğün Konvoyunda Yol Verme Kavgası! Sürücüler Birbirine Girdi, Tekmeler Havada Uçuştu

2 yıl önce

Düzce'de düğün konvoyundaki otomobil sürücüsü ile başka bir aracın sürücüsü, yol verme meselesi yüzünden birbirine girdi. Tekmeler ve sopaların konuştuğu kavga, amatör kameralara yansıdı.

Düzce'de düğün konvoyundaki bir otomobil, başka bir otomobilin sürücüsü ile yol verme meselesi yüzünden tartıştı. Çıkan tartışma sonrası her iki tarafta otomobillerinden inerek birbirlerine tekme tokat ve sopalarla saldırdı. Kavga amatör kameralar tarafından kaydedildi.

DÜĞÜN KONVOYUNDA YOL VERME MESELESİ YÜZÜNDEN TARTIŞMA ÇIKTI

Olay, D-100 Karayolu Abant Kavşağı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre düğün konvoyundaki bir otomobilin başka bir otomobilin sürücüsü ile, yol verme meselesi yüzünden tartışma çıktı.

TARAFLAR TEKME, TOKAT,SOPALARLA BİRBİRLERİNE SALDIRDI

Çıkan tartışma sonrası her iki tarafta otomobillerinden inerek birbirlerine tekme tokat ve sopalarla saldırdı. Amatör kamera ile kaydedilen kavga anında tekme ve yumrukların havada uçuşuyor. Bayanların da araya girmesi ile büyüdüğü görülen kavga, çevrede bulunanların araya girmesiyle yatışıyor. Kavganın yatıştırılması üzerine kavga eden sürücüler araçlarına binerek olay yerinden ayrılıyor.


YORUMLAR


Osmaniye'de Cinnet Getiren Adam, Eşini ve Oğlunu Öldürdü, 2 Çocuğunu da Yaraladı CHP'nin Yaptırdığı Anketten Çarpıcı Sonuçlar Çıktı

Acun Ilıcalı, Ünlü Oyuncu Serenay Sarıkaya'dan Gözlerini Alamadı!