Trafikte yol verme kavgaları kamerada - Son Dakika

Trafikte yol verme kavgaları kamerada

01.02.2023 09:59

Trafikte yol verme kavgaları kamerada Bursa'da trafikte yol verme kavgaları kameraya yansıdı.

Trafikte yol verme kavgaları kamerada

BURSA - Bursa'da trafikte yol verme kavgaları kameraya yansıdı.

İlk olay, merkez Osmangazi ilçesi Sırameşeler Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iki sürücü arasında yol verme meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine sürücüler araçlarında inerek birbirlerine saldırdı. Kavga, diğer sürücülerin araya girmesiyle birlikte son bulurken o anlar kameraya yansıdı.

Diğer bir kavga, merkez Yıldırım ilçesi Ulus Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, tali yoldan ana yola çıkmak isteyen sürücü ile ana yolda seyreden sürücü arasında yol verme meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyürken sürücüler birbirlerine vurmaya başladı. Kavgayı çevredeki vatandaşlar ayırırken sürücüler araçlarına binerek yollarına devam etti. Sürücülerin yol verme kavgası kameraya yansıdı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Osmangazi'den engelli ve yaşlılar için anlamlı işbirliği Osmangazi'den engelli ve yaşlılar için anlamlı işbirliği Bıçakla yaralanan şahsı devriye atan gece bekçileri buldu Bıçakla yaralanan şahsı devriye atan gece bekçileri buldu Bursa'da zincir markette müşteri ile kasiyerin kavgası kamerada Bursa'da zincir markette müşteri ile kasiyerin kavgası kamerada

Son Dakika 3. Sayfa Trafikte yol verme kavgaları kamerada - Son Dakika


Advertisement