Train haritası CS: GO'nun Aktif Görev Havuzundan çıkartıldı - Son Dakika

Train haritası CS: GO'nun Aktif Görev Havuzundan çıkartıldı

04.05.2021 17:29
Train haritası CS: GO'nun Aktif Görev Havuzundan çıkartıldı, System.String[]

Train haritasından üzen bir haber geldi.

3 Mayıs Pazartesi gününün son saatlerinde oyuncular ile bir araya gelen CS: GO güncellemesinin detaylarını sabah saatlerinde sizler ile paylaşmıştık. Kırık Diş Operasyonu'nun sona erdiği ve Yılan Isırığı Kasasının oyuna eklendiği güncellemeye Train haritası damga vurdu.

3 Mayıs 2021 güncellemesi ile birlikte Aktif Görev Grubu ve diğer oyun modlarındaki harita havuzlarında değişiklikler yapıldı. Aktif Görev Grubu harita havuzu içerisinden Train çıkartılırken, Ancient sevilen haritanın yerine eklendi.

Scrimmage, Normal ve Ölüm Maçı oyun modlarından ise Apollo, Engage ve Anubis haritaları çıkartıldı, Grind ve Mocha haritaları eklendi. Wingman oyun modunda ise Calavera ve Pitstop, Elysion ve Guard'ın yerine eklendi.

Train haritası Aktif Görev Grubu harita havuzu içerisinden çıkartılmasının ardından pek çok oyuncu da üzüntüsünü sosyal medya üzerinden paylaştı. Bu isimlerden biri de ülkemizde oldukça sevilen pashaBiceps oldu. 33 yaşındaki oyuncu yaptığı paylaşımda "Ivy de_train'de en sevdiğim yerdi. Seni çok özleyeceğim." dedi.

3 Mayıs 2021 güncelleme notlarını okumak isterseniz tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir Açıklaması

Train haritası CS: GO'nun Aktif Görev Havuzundan çıkartıldı

Kaynak: Playerbros

Son Dakika Gamegar Train haritası CS: GO'nun Aktif Görev Havuzundan çıkartıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ceza yemeye hazır olan Galatasaray yönetimi, binlerce taraftarı stada alıyor Ceza yemeye hazır olan Galatasaray yönetimi, binlerce taraftarı stada alıyor Aşı sevkiyatları planlandığı gibi giderse, 20 yaş üstü herkes Temmuz'da aşılanmış olacak Aşı sevkiyatları planlandığı gibi giderse, 20 yaş üstü herkes Temmuz'da aşılanmış olacak Patronu tarafından boğazına bıçak dayanarak cinsel saldırıya uğradı! Patronu tarafından boğazına bıçak dayanarak cinsel saldırıya uğradı! Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam nasıl şampiyon olur? İşte o ihtimaller Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam nasıl şampiyon olur? İşte o ihtimaller Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Davutoğlu'ndan kendisine Davutoğlu'ndan kendisine "hain" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Konuşmak için aracıya ihtiyacımız yok Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı ABD'de Demokratlar arasındaki Filistin çatlağı büyüyor ABD'de Demokratlar arasındaki Filistin çatlağı büyüyor
Advertisement