"TRAKOD" lösemili çocuklara destek turu düzenledi - Son Dakika

"TRAKOD" lösemili çocuklara destek turu düzenledi

10.11.2019 10:54

Trakya Klasik Otomobilciler Derneği (TRAKOD) üyeleri, lösemili çocuklara destek turu düzenledi.

Trakya Klasik Otomobilciler Derneği (TRAKOD) üyeleri, lösemili çocuklara destek turu düzenledi.

TRAKOD ve LÖSEV'in Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında düzenlenen etkinlik bir alış veriş merkezi önünden başladı.

Lösemiyi yenmiş çocuklar ve aileleri klasik otomobil sevenlerin araçlarına bindi. Dernek üyeleri tıbbi maske ile direksiyon başına geçerek hastalığı yenen çocuklara ve ailelerine şehir turu attırdı.

Tarihi köprüler geçildikten sonra Karaağaç Mahallesi'ndeki Trakya Üniversitesi Şerbet Evi'ne giden konvoy, burada bir süre sohbet etti. Daha sonra çocuklar ve aileler yine konvoy ile evlerine bırakıldı.

 TRAKOD lösemili çocuklara destek turu düzenledi
 TRAKOD lösemili çocuklara destek turu düzenledi

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'TRAKOD' lösemili çocuklara destek turu düzenledi - Son Dakika


Son Dakika

Fransız ve İspanyol basını, Türk İHA'larının başarısına dikkat çekti: Rus hava savunma sistemleri engel olamadı Yenilgiyi kabul eden Trump, Biden yönetimine geçiş sürecinin önünü açtı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Fatih Terim: Ali Sami Yen'de 8-10 dakika vermemek bu kadar zor mu! Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum