TRAMVAY SEFERLERİNDE AKSAMA-2 - Son Dakika

TRAMVAY SEFERLERİNDE AKSAMA-2

06.06.2020 16:49
TRAMVAY SEFERLERİNDE AKSAMA-2, System.String[]

Şahin BOZKURT / KABATAŞ-Bağcılar tramvay hattında katener telinin kopması nedeniyle seferlerde aksama yaşandı.

Şahin BOZKURT/ KABATAŞ- Bağcılar tramvay hattında katener telinin kopması nedeniyle seferlerde aksama yaşandı. Seferler Kabataş-Çapa ve Bağcılar- Cevizlibağ istasyonları arasında yapıldı. Katener telini tamir etmek için gelen ekiplerin çalışması devam ediyor.

Kabataş-Bağcılar tramvay hattının Akşemsettin-Çapa durakları arasında katener telinin kopması sebebiyle seferlerde aksama yaşandı. Seferler Kabataş-Çapa ve Bağcılar-Cevizlibağ istasyonları arasında yapıldı. Akşemsettin ve Çapa duraklarından ulaşım İETT otobüsleriyle devam etti. Bazı vatandaşların tramvay yolunda duraklar arasında yürüdüğü görüldü. Katener telini tamir eden ekiplerin çalışması devam ediyor.Yolculardan Muhammed Şakir, "Çapa'dan yürüdük geldik. Zeytinburnu'na gidiyorum biraz daha bekleyeceğim. Eğer ki düzelmezse yine gideriz. Maskeyle biraz zor oluyor ama yapacak bir şey yok." diye konuştu.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel TRAMVAY SEFERLERİNDE AKSAMA-2 - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Bir kızı iki erkekle nişanlamışlardı! Dolandırılan genç kurulan tezgahı anlattı: 45 bin lirayı alıp irtibatı kestiler Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti