Son Dakika Haberleri: #Trashtag Hareketini Türkiye'de Başlatıyor!

#Trashtag Hareketini Türkiye'de Başlatıyor!

4 gün önce

Koroplast temiz çevre için herkesi harekete geçmeye davet ederek; temizlemek istediği halka açık alanın fotoğrafını sosyal medyada paylaşan herkese çöp torbası, eldiven ve maske hediye ediyor.

#Trashtag Hareketini  Türkiye'de Başlatıyor!, System.String[]

Koroplast, haziran ayına kadar devam edecek kampanyayla çevre temizliği, çöp toplama ve geri kazanım gibi önemli konularda hayata geçirdiği ya da destek olduğu projelere bir yenisini daha ekliyor.

Kampanyayla hem toplumda çevre temizliğine dair farkındalık yaratılması hem de insanları harekete geçirmek hedefleniyor. Herkesin katılımına açık olan kampanya kapsamında, katılımcılar temizlemek istediği halka açık ve kirli alanın fotoğrafını sosyal medyada #trashtagtürkiye #trashtagchallenge etiketleriyle paylaşıyor.

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 03:27 Kaynak: BültenlerAltın Değerinde Mantar! Kilosu Bin Liradan Satılıyor Son Dakika! Kılıçdaroğlu'na Saldıran 6 Kişinin Kimliği Belirlendi! Gözaltına Alınacaklar Temel Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyı Kınadı Son Dakika! Ekrem İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: Talimat Aldılar