Son Dakika Haberleri: Travestilerle Fuhuş Pazarlığı Yapan Genç, İkinci Kattan Aşağı Düştü

Travestilerle Fuhuş Pazarlığı Yapan Genç, İkinci Kattan Aşağı Düştü

6 ay önce

Antalya'da ismi öğrenilemeyen bir genç, fuhuş pazarlığı yaptığı iddia edilen travestilerin ikinci kattaki evinin penceresinden düştü. Düşme anı güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi.

Antalya'da bir gencin fuhuş pazarlığı yaptığı iddia edilen iki travestinin 2.katta bulunan evinin penceresinden düşmesi saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Bir süre yerde kıvranan gencin sekerek olay yerinden uzaklaştığı ve hastanede kendisine araba çarptığını söylediği öğrenildi.

KAMERALAR ANBEAN KAYDETTİ

Edinilen bilgiye göre, 45 gün önce yaşanan olayda, Muratpaşa ilçesi Kışla Mahallesi'nde fuhuş pazarlığı yaptığı travestinin evine giden kimliği belirsiz kişi 2'nci katın penceresinden düştü. Sabaha karşı 04.00 sırasında gerçekleşen olay mahalledeki bir işyerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

SEKEREK OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTI

Görüntülerde şahsın yan şekilde beton zemine düşmesi ve yerde kıvranması görüldü. Bir süre yerde kıvranan şahsın kalkıp, sekerek olay yerinden uzaklaşması kameralarca kaydedildi. Şahsın uzaklaşmasının ardından aşağı inen travestilerin genci araması ve vatandaşların tepkisi de kayıtlara geçti.Yaralı genci bulamayan travesti ve vatandaşlar olay yerinden ayrıldı.

YAKINLARINA "ARABA ÇARPTI" DEDİ

Kendi imkanlarıyla hastaneye giden kimliği belirsiz kişinin kimseden şikayetçi olmadığı doktorlara ve yakınlarına 'Araba çarptı' dediği öğrenildi.


YORUMLAR


Konkordato Talebi Reddedilen Pamukkale, Resmen İflas Etti Bülent Arınç'tan "Gül, Parti Kurarsa Katılır mısınız?" Sorusuna Yanıt

Oyuncu Erkan Can'ın Ağabeyi Evinde Ölü Bulundu