Trenin Altında Kalarak Ölen Çift Toprağa Verildi - Son Dakika

Trenin Altında Kalarak Ölen Çift Toprağa Verildi

Manisa'da bir trenin altında kalarak hayatını kaybeden evli çift toprağa verildi.

Trenin Altında Kalarak Ölen Çift Toprağa Verildi, System.String[]

Manisa'da bir trenin altında kalarak hayatını kaybeden evli çift toprağa verildi. Mustafa Yalavaç (35) ve eşi Ayfer Yalavaç'ın (34) cenaze namazları, Horozköy Çarşı Camisi'nde öğle namazının ardından kılındı. Namaza aile fertleri, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yalvaç çifti, daha sonra Kırtık Mezarlığı'nda defnedildi.

Kaza, 50. Yıl Mahallesi'ndeki hemzemin geçitte dün (1 Ocak) akşam, makinistler Doğan Çakmak ve İsmail Tokmak idaresindeki 31127 sefer sayılı yolcu treninin, iş çıkışı evlerine giden Yalavaç çiftine çarpması soncu meydana gelmişti. Çiftin 6 ay önce evlendiği, Ayfer Yalavaç'ın ilk eşinden 10 yaşında bir kızı olduğu öğrenildi.

Trenin Altında Kalarak Ölen Çift Toprağa Verildi
Trenin Altında Kalarak Ölen Çift Toprağa Verildi
Trenin Altında Kalarak Ölen Çift Toprağa Verildi

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:26 - Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Trenin Altında Kalarak Ölen Çift Toprağa Verildi - Son Dakika


Son Dakika

Acun Ilıcalı, özel jetini satarak 99 milyon TL'ye uçak aldı Meteoroloji 6 il için uyardı: Gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor Kuran kursunda bir çocuğun dayak yediği iddiası üzerine soruşturma açıldı ABD merkezli ilaç firmasının ürettiği aşı, klinik deneylerde koronaya karşı güçlü bağışıklık oluşturdu Akıllara durgunluk veren olay! Borcuna karşılık eşini teminat olarak verdi, borcunu ödedi eşi geri gelmedi Başakşehir kendi maçında TFF'nin yayınladığı listede yer almadı Ayasofya'da heyecanlandıran keşif! 900 metrelik yeraltı menfezleri bulundu Botoks sonrası ölen Kübra'nın son anlarında kurabildiği tek cümle olayın vahametini anlattı