Tribünlere Pasta Yağdı! - Son Dakika

Tribünlere Pasta Yağdı!

13.01.2012 10:51
Tribünlere Pasta Yağdı!, System.String[]

Enes Kanter'in de formasını giydiği NBA takımlarından Utah Jazz'ın taraftarlarının başına ilginç bir olay geldi.

Milli basketbolculardan Enes Kanter'in de formasını giydiği NBA takımlarından Utah Jazz'ın taraftarlarının başına ilginç bir olay geldi.

Utah Jazz tribünleri ilginç bir olaya sahne oldu. Bir taraftarın doğum gününü kutlamak için Jazz'ın maskotu ayı kostümü giymiş bir görevli tarafından tribüne getirilen pasta bir anlık dikkatsizliğin ardından taraftarların başına düştü.

Metrelerce yüksekten taraftarların başına düşen pastanın ardından taraftarlar öne olaya anlam veremezken daha sonra ise gökten düşen pastanın keyfini çıkardılar.

Taraftarların başına pasta düşmesi saniye saniye görüntülenirken ortaya da hoş görüntüler çıktı.

İSTANBUL

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Tribünlere Pasta Yağdı! - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Aliyev: Eğer Azerbaycan'a dış müdahale olursa, Türk F-16'larını semada göreceksiniz Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu Altın gibi sürekli yükseliyor! Ihlamurun kilosu 220 lira oldu, vatandaş gramla satın alıyor Son dakika: Altının gram fiyatı 493 lira ile rekor tazeledi Yarı çıplak haldeki genç, 5. kattan böyle düştü Vicdansızların sıpaya yaptığı işkence cezasız kalmadı Dedesi yaşındaki adamın istismar ettiği küçük kız: Özel bölgemi kıyafetimin üstünden elledi