Son Dakika Son Dakika Son Dakika
TRT Dizilerinin Oyuncuları TEKNOFEST İzmir'e Katıldı - Son Dakika

TRT Dizilerinin Oyuncuları TEKNOFEST İzmir'e Katıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3) tarafından düzenlenen TEKNOFEST İzmir'e TRT dizilerinin oyuncuları katıldı. Gönül Dağı, Kendi Düşen Ağlamaz ve Tozkoparan İskender Gölge dizilerinin oyuncuları, TRT standında gerçekleştirilen imza gününde sevenleriyle buluştu.

TRT Dizilerinin Oyuncuları TEKNOFEST İzmir\'e Katıldı
01.10.2023 - 14:37,  Güncelleme: 14:54

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3) yürütücülüğünde düzenlenen havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST İzmir'e TRT dizilerinin oyuncuları katıldı.

TRT'den yapılan açıklamaya göre, "Gönül Dağı", "Kendi Düşen Ağlamaz" ve "Tozkoparan İskender Gölge"nin oyuncuları, TRT standında gerçekleştirilen imza gününde sevenleriyle bir araya geldi.

Gönül Dağı dizisinin oyuncuları Serkan Kuru, Hande Nur Tekin ve Hüseyin Sevimli, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin başrol oyuncuları Enes Koçak ve Eylül Tumbar ile TRT'nin uluslararası dijital platformu tabii'de yayınlanan "Tozkoparan İskender: Gölge" dizisinin başrol oyuncularından Çağan Efe Ak, Deniz Erayvaz ve Tuana Naz Tiryaki katıldıkları imza etkinliğinde yoğun ilgiyle karşılaştı.

Hayran oldukları oyuncularla görüşme fırsatı yakalayan ziyaretçiler, oyuncularla fotoğraf çektirerek sohbet etti.

TEKNOFEST heyecanını TRT standında yaşadıklarını dile getiren oyuncular, böyle bir atmosferde hayranlarıyla buluşmaktan memnun olduklarını ifade etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Eğitim TRT Dizilerinin Oyuncuları TEKNOFEST İzmir'e Katıldı - Son Dakika


Advertisement