TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu - Son Dakika

TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu

15.01.2021 21:57

TRT Spor ekranlarında yayınlanan 'Spor Artı' programında spor spikeri Cansu Canbaz'ın Erdoğan Arıkan'a yönelttiği Mesut Özil sorusu sosyal medyaya bomba gibi düştü. 'Mesut Özil, Türkiye'ye geldiğinde Türk Milli Takımında oynayabilecek mi?' sorusuna izleyiciler tarafından çeşitli yorumlar yapıldı. Gelen tepkilerin ardından Canbaz, özür diledi.

TRT'de Mesut Özil'in Türkiye'ye gelişinin konuşulduğu sırada, TRT spor spikeri Cansu Canbaz, defalarca Alman milli takım forması giyen Mesut Özil için söylediği sözler sosyal medyada alay konusu oldu.

SPİKERİN SORUSU SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Bir futbolcunun yalnızca bir milli takımda oynayabileceğini bilmeyen Canbaz, defalarca Alman milli takımında oynayan Mesut Özil için, "Özil, Türkiye'ye geldiğinde Türk Milli Takımında oynayabilecek mi?" diye sordu.

Erdoğan Arıkan ise buna karşılık, "Yok oynayamayacak. Yine Almanya'da oynamaya devam edecek. Fenerbahçe'ye gelse dahi Alman Milli Takımı isterse onlar oynatabilecek, biz oynatamayacağız." ifadelerini kullandı.

Canbaz'ın Özil ile ilgili sorusu, sosyal medyada sıkça konuşulan konulardan birisi oldu.

CANSU CANBAZ ÖZÜR DİLEDİ

Bu diyalogun ardından gelen tepkiler sonrası sosyal medyadan bir mesaj yayınlayan TRT Spikeri Cansu Canbaz, "Kendime karşı en acımasız eleştirmen yine kendim olmuşumdur. Hem de hayatımın her alanında. Ama her hatayı bir tecrübe her tecrübeyi ise yeni bir basamak olarak görmeyi de bilmişimdir. Tekrar yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim. Anlayışınız için de teşekkür ederim. İyi geceler." ifadelerini kullandı.

TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu
TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu
TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu

Son Dakika Spor TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu - Son Dakika Spor


Son Dakika

İstihbarat MİT'ten, operasyon Jandarma'dan! 175 düzensiz göçmen 11 organizatörle birlikte yakalandı Teste gerek görmeyen özel hastanenin ihmalkarlığı, 8 kişinin koronaya yakalanmasına sebep oldu Tedbirleri hiçe sayıp mekanlarını pavyona çeviren iki işletmecinin sonu karakol oldu Acun Ilıcalı'nın Çağrı Atakan'ı Survivor'dan diskalifiye ettiği öne sürüldü Yazın telafi eğitimi olacak mı? Bakan Selçuk ilk işareti verdi NATO'dan TSK'ya "Mavi Bereli" övgüsü: Seçkin piyadeler Bir çiftin daha sobadan zehirlendiği Adana'da son 3 günde 4 kişi hayatını kaybetti Ben Fero oyunculuk yapma kararı aldı