Trump'a Karşı Çırılçıplak Amuda Kalktılar - Son Dakika

Trump'a Karşı Çırılçıplak Amuda Kalktılar

4 yıl önce

Ünlü fotoğrafçı Spencer Tunick, 'Inversion' adlı projesi için açık alanda amuda kalkan çıplak modelleri fotoğrafladı.

Trump'a Karşı Çırılçıplak Amuda Kalktılar, System.String[]

Pek çok kentte çektiği çıplak fotoğraflarla bilinen ABD'li fotoğrafçı Spencer Tunick'in son durağı Meksika oldu. La Calaca Festivali için Allende kentine gelen fotoğrafçı ABD'nin Cumhuriyetçi Başkan Adayı Donald Trump'a karşı bir proje yaptı.

ÇIPLAK MODELLERİ FOTOĞRAFLADI

'Inversion' adlı projesi için açık alanda amuda kalkan çıplak modelleri fotoğraflayan Tunick, "Trump bizim zihnimizi altüst ediyor, sinir bozucu bir histeri yaşamamıza neden oluyor. Bence her şeyin baş aşağı geldiği zor ve çalkantılı bir dünyada yaşıyoruz." dedi.

Sanatçı, "Çalışmalarımda ve hayatta duvarlardan ve çitlerden nefret ediyorum." ifadesini kullandı. Trump, seçilmesi halinde göçmenlerin gelmesini engellemek için Meksika sınırına duvar öreceğini bu duvarın parasını da Meksika yönetiminden alacağını ifade etmişti.

100 KADINI ÇIPLAK FOTOĞRAFLAMIŞTI

Spencer Tunick, Donald Trump'ın adaylığının kesinleşeceği dönemde de ''Söylediği Her Şeyin Bir Anlamı Var!" adlı proje için 100 kadını çıplak olarak fotoğraflamıştı. Bu projesinde kadınlar ellerindeki aynayla Trump'ın adaylığının kesinleşeceği kongre binasını göstermişti. Tunick yaptığı açıklamada, "Aynalar, ileri görüşlü kadınların bilgisini, zekasını ve Doğa Ana'yı Cleveland şehrine, kongre alanına ve şehir manzarasına yansıtıyor." ifadelerini kullanmıştı.

Tunick'in son altı yıl içerisindeki en ses getiren projesi ise, Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri'nin solcu isyanlarıyla uğraşmakta olan ve barış ortamına hazırlık yapan Bogota'da, 10.000 kadını çıplak poz vermesi için ikna etmekti.


Trump'a Karşı Çırılçıplak Amuda Kalktılar
Haber Yayın Tarihi: 31.10.2016 11:40 Son Dakika

7 bin tane milli piyango bileti aldı, hiçbirine ikramiye çıkmadı
Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ayak iziyle sonsuzluk işareti yaptı

Son Dakika Haberleri