Son Dakika Haberleri: Trump'a Tuhaf Karşılama! Paçaları Sıvayınca Saçlı Çorabı Görüldü

Trump'a Tuhaf Karşılama! Paçaları Sıvayınca Saçlı Çorabı Görüldü

2 gün önce

ABD Başkanı Donald Trump'ı karşılamak için havalimanına giden Louisiana Vali Yardımcısı Billy Nungesser'ın çorapları sosyal medyanın gündemine oturdu.

Louisiana Valisi Billy Nungesser, New Orleans'ı ziyaret eden ABD Başkanı'nı, "Trump çorabı" ile karşılayarak sürpriz yaptı. Trump'ın yüzünün yanı sıra kendine has saçının sarı renkli tüylerle taklit edildiği sıra dışı çorap, ABD Başkanı'nın da ilgisini çekti. Trump parmağıyla çorabı gösterdi, tokalaşırken poz vermeyi ihmal etmedi.

Louisiana Valisi Billy Nungesser karşılama protokolünde yerini aldı. Vali Nungesser, ABD Başkanı Trump'ı karşıladığı sırada Trump'ın resmi ve saçlarının olduğu özel tüyden yapılmış çorabını Trump'a gösterdi. Parmağıyla çorabı gösteren ve tokalaşırken poz veren ABD Başkanı yine sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

Gumball Poodle tarafından üretilen çoraplar Amazon'da satılıyor. Ürünün açıklamasında, " Donald Trump'a stil verebilir, saçını tarayabilir ve yumuşak çorap. Başkanın tarzını ruh halinize uyacak şekilde şekillendirin!" yazıyor.

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 01:59 YSK'nin Mazbatasını İptal Ettiği AK Partili Efrayim Ünalan'dan İlk Açıklama: Talihsiz Bir Karar Cani Koca, Akrabalarına Gitmesini İstemediği Eşini Bıçaklayarak Öldürdü Schwarzenegger'e Uçan Tekmeli Saldırı Düzenlendi! O Anlar Kamerada Yaşlı Adam 240 Metre Yükseklikte Emekleyerek Yürüdü