Trump'a yönelik azil soruşturmasında halka açık oturumlar başladı - Son Dakika

Trump'a yönelik azil soruşturmasında halka açık oturumlar başladı

13.11.2019 20:16
Trump'a yönelik azil soruşturmasında halka açık oturumlar başladı, System.String[]

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Donald Trump'a yönelik azil soruşturmasının duyurulmasından 6 hafta sonra kamuya açık oturumlar bugün başladı.

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Donald Trump'a yönelik azil soruşturmasının duyurulmasından 6 hafta sonra kamuya açık oturumlar başladı.

Şimdiye kadar kapalı olarak yapılan duruşmalar, çarşamba günü itibariyle milyonlarca ABD'li ve İnternet kullanıcısı tarafından canlı olarak takibe açıldı. Demokratların liderlik ettiği duruşmalarda ABD'li üç diplomatın ifadesi alınacak. Diplomatlardan ikisi, bugün alınacak ifadeleri öncesi yemin etti.

Trump'a yönelik azil soruşturmasında halka açık oturumlar başladı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Trump'a yönelik azil soruşturmasında halka açık oturumlar başladı - Son Dakika Dünya


Son Dakika

KOBİ'lerin sıkça yaptığı 5 hata ABD konsolosluk çalışanı Nazmi Mete Cantürk'e "FETÖ'ye yardım" suçundan hapis cezası Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Emekli maaşını taşıyana 2.550 TL'ye kadar ödeme! İşte banka banka güncel promosyon ücretleri Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın Kayıp kadının kredi kartından para çeken zanlı, Gülümser Bulut cinayetinin sanığı çıktı Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti