Son Dakika Haberleri: Trump: ABD Her Zaman Fransa'nın Yanında

Trump: ABD Her Zaman Fransa'nın Yanında

6 gün önce

– ABD Başkanı Donald Trump, ABD'nin Fransa'nın 'her zaman yanında olacağını' söyledi.

Trump: ABD Her Zaman Fransa'nın Yanında, System.String[]
ABD Başkanı Donald Trump, ABD'nin Fransa'nın 'her zaman yanında olacağını' söyledi.

Trump, Fransa'da sabah saatlerinden bu yana devam eden 'sarı yelekliler' eylemine ilişkin resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Paris Anlaşması Paris'in çok işine yaramadı. Fransa'nın her yerinde protestolar ve ayaklanmalar var. İnsanlar, çevreyi korumak için üçüncü dünya ülkelerine dahil olmak üzere kimseye yüksek miktarda para ödemek istemiyor. Her yerde 'Trump'ı istiyoruz!' diye bağırıyorlar. Fransa'yı seviyorum."

"Avrupa Ordusu ne Birinci Dünya Savaşı, ne de İkinci Dünya Savaşı'nda başarı gösteremedi. Fakat ABD sizin yanınızdaydı, her zaman da yanınızda olmaya devam edecek. Tek istediğimiz Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü'ne (NATO) ödemeniz gereken miktarı ödemek. Avrupa'yı korumak adına Almanya yüzde 1 öderken, ABD ise çok daha büyük bir Gayri Safi Yurtiçi Hasıla'nın yüzde 4.3'ünü ödüyor. Adalet!"ABD'li Oyuncu Sarah Jessica Parker, Selahattin Demirtaş'ın Kitabıyla Görüntülendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump, Suriye Konusunda Mutabakata Vardı

Eşinin Yanında Başka Bir Kadını Taciz Eden Adama Hapis Cezası Verildi 2018'in En Çok Kazanan Modelleri Belli Oldu