Son Dakika Haberleri: Trump Çifti Arasındaki Kriz Büyüyor! Melenia, Eşinin Elini Tutmak İstemedi

Trump Çifti Arasındaki Kriz Büyüyor! Melenia, Eşinin Elini Tutmak İstemedi

5 ay önce

Son dönemlerde cinsel içerikli film yıldızı Stormy Daniels ile yasak ilişki yaşadığı iddiaları yeniden gündeme gelen ABD Başkanı Trump ile eşi Melania Trump arasındaki kriz büyüyor.

ABD Başkanı Trump ve Fırst Lady Melania Trump arasında sular durulmuyor. Çiftin uçaktan inerken kameralara yansıyan görüntülerinde yine aralarının kötü olduğunu düşündüren anlar yaşandı.

MELENIA, ELİNİ KURTARDI

Trump uçaktan inerken Melania Trump'ın elini tutmaya çalışırken Melania Trump elini Trump'tan kurtarıyor. Ve Donald Trump'ın Melania Trump'ın tek parmağını tutabildiği görülüyor. Trump'ın oğlu Barron yeni doğmuşken cinsel içerikli film yıldızı Stormy Daniels ile yasak ilişki yaşadığı iddia ediliyor.

Uçaktan inerken, Melenia Trump'ın moralinin bozuk olduğu dikkatlerden kaçmadı.

"TRUMP İLE YAŞADIĞIM GECEYİ ANLATMAYA HAZIRIM"

Trump'ın avukatı Michael D. Cohen'in, "Başkan'ı korumak için cebimden 130 bin dolar sus payı verdim" demesinin ardından Stormy Daniels, "Gizlilik sözleşmesini ihlal ettiler. Trump ile yaşadığım geceyi anlatmaya hazırım" dedi.

İkili arasındaki el tutma krizi objektiflere böyle yansıdı;


YORUMLAR


Çaya Nezaket Tarifesi! Kibarca İsteyen Daha Az Para Ödüyor Hükümetten Bedelli Askerlik Açıklaması: Yaş ve Ücret Sınırı İhtiyaca Göre Belirlenecek

Manisa'da Sele Kapılan 4 Yaşındaki Rüzgar'ın Cansız Bedenine Ulaşıldı