Trump'ın Beyaz Saray'daki son gününde kızı Tiffany nişanlandı - Son Dakika

Trump'ın Beyaz Saray'daki son gününde kızı Tiffany nişanlandı

20.01.2021 04:57

ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray'daki son gününde, kızı Tiffany Trump için nişan töreni düzenlendi. Nişan haberi, Tiffany Trump'ın sosyal medya hesabından duyuruldu.

Trump'ın, 4 yıldır sürdürdüğü başkanlık görevini 20 Ocak Çarşamba düzenlenecek tören ile Joe Biden devralacak. Öte yandan Beyaz Saray'da son tam gününü geçiren Trump'ın özel hayatında da önemli bir gelişme oldu.

KIZI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Trump'ın kızı Tiffany Trump, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Michael Boulos ile nişanlandığını duyurdu. Nişanın ardından Beyaz Saray'ın bahçesinde çekilen bir fotoğrafı da paylaşan Tiffany Trump, "Beyaz Saray'da birçok önemli kilometre taşını, tarihi olayları kutlamak ve ailemle burada hatıralar biriktirmek onur vericiydi. Ancak hiçbiri nişanım ve Michael kadar özel olmamıştı." notunu düştü.

Trump'ın Beyaz Saray'daki son gününde kızı Tiffany nişanlandı

VEDA KONUŞMASINI YAPTI

ABD Başkanı Donald Trump, veda konuşmasında ise başkanlığı devredeceği Biden'ın adını anmadan bir sonraki yönetimin başarılı olması için dua ettiğini söyledi. ABD yerel basınında yer alan habere göre Donald Trump, "Bu hafta yeni bir yönetim göreve getiriyoruz ve Amerika'yı güvenli ve müreffeh tutmada başarı olması için dua ediyoruz. Tüm Amerikalıların Kongre Binamıza yapılan saldırıdan dehşete düştü. Siyasi şiddetin Amerikalılar olarak değer verdiğimiz her şeye saldırıdır ve asla müsamaha gösterilemez" dedi.

Trump'ın Beyaz Saray'daki son gününde kızı Tiffany nişanlandı

Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Trump'ın Beyaz Saray'daki son gününde kızı Tiffany nişanlandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş maçında Ertaç Özbir'in hücuma çıkması İspanya basınında gündem oldu Aleyna Tilki, kendisini dünya starlarından ayıran özelliğini paylaştı Uzun süredir sahalardan uzak kalan Diego Perotti, sakatlığı ve kariyerine ilişkin açıklamalarda bulundu İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ile korona tedbirlerine yönelik "Dinamik Denetim Süreci" konulu genelge gönderildi Anne ve babasını vahşice öldüren evladın son sözü sonucu değiştirmedi, 2 kez müebbet yedi HDP kapatılırsa milletvekilleri Demokratik Bölgeler Partisi'ne geçecek Tarlasında bulduğu taşın 'göktaşı' olduğunu öğrenince hemen satışa çıkardı Oyuncu Merve Dizdar'dan kendisini tiye alan eşi Gürhan Altundaşar'a cevap: Sen kocamsın ayıp