Trump'ın Şöhretler Yolu'na kazmalı saldırı - Son Dakika

Trump'ın Şöhretler Yolu'na kazmalı saldırı

03.10.2020 15:21
Trump'ın Şöhretler Yolu'na kazmalı saldırı, System.String[]

ABD Başkanı Donald Trump'ın Hollywood Şöhretler Yolu'ndaki (Walk of Fame) yıldızına, Hulk kostümü giyen bir kişi kazma ile saldırdı.

ABD Başkanı Donald Trump'ın Hollywood Şöhretler Yolu'ndaki (Walk of Fame) yıldızına, Hulk kostümü giyen bir kişi kazma ile saldırdı. O anlar anbean kameraya yansıdı.

ABD'nin Kaliforniya eyaletinin Los Angeles şehrinde bulunan Hollywood Şöhretler Yolu'nda yer alan Başkan Donald Trump'ın yıldızı, Hulk kostümü giymiş bir kişinin saldırısına uğradı. Los Angeles Polis Departmanı, yıldıza yerel saat ile 5.55'te bir kazma ile zarar verildiğini açıkladı. Saldırının, Trump ve eşi Melania'nın koronavirüs testinin pozitif çıkmasından saatler sonra gerçekleştiği belirtildi. Olayı gerçekleştiren kişinin gözaltına alınmadığı belirtildi. Şöhretler Yolu'ndan sorumlu Hollywood Ticaret Odası ise, saldırıyı kınayarak, yıldızın değiştirileceğini açıkladı.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Trump'ın Şöhretler Yolu'na kazmalı saldırı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İhbara giden polis ekiplerine silahlı saldırı! Olay yerine çok sayıda özel harekat sevk edildi Türkiye ile Rusya arasında Dağlık Karabağ muhtırası imzalandı Selçuk Bayraktar müjdeyi verdi: AKINCI TİHA'nın 3. prototipi yolda Kocasını dövdürterek öldüren kadın, sevgilisi ve sevgilisinin kardeşiyle birlikte tutuklandı, itirafları kan dondurdu Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak'tan ailesine yönelik iddialara yanıt: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanındayız İstanbul'da sigara içilmesi yasaklanan yerleri Vali Yerlikaya açıkladı Son Dakika: 81 ilin tamamında kamuya açık alanlarda sigara içmek yasaklandı Kuyuda cansız bedenleri bulunan çiftin katil zanlısı erkek kardeş, cinayetleri itiraf etti