Son Dakika Haberleri: Trump: Suriye ile İlgili 24 Saat İçerisinde Bir Açıklama Yapacağım

Trump: Suriye ile İlgili 24 Saat İçerisinde Bir Açıklama Yapacağım

2 ay önce

ABD Başkanı Donald Trump, 24 saat içerisinde, Suriye ile ilgili bir açıklama yapacağını açıkladı. Trump'ın, DEAŞ'in tamamen çökertildiğini açıklaması bekleniyor.

ABD Başkanı Donald Trump gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Trump, 24 saat içerisinde Suriye ile ilgili açıklama yapacağını belirtti.

TRUMP, TARİHİ AÇIKLAMA İÇİN SAAT VERDİ

ABD Başkanı Donald Trump Beyaz Saray'da açıklama yaptı. Trump, "Suriye ile ilgili birçok önemli açıklama yapacağız. DAEŞ'i imha ettiğimizle ilgili açıklamayı önümüzdeki 24 saat içerisinde yapacağız" dedi. Trump'ın Suriye'de DAEŞ'in tamamen bitirildiğini açıklaması bekleniyor.

Trump, Rusya ve Avrupalı müttefiklerin 2 bin ABD askerinin Suriye'den nasıl çekileceği konusudaki açıklamayı beklediklerini de söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump, Çin'le ticaret anlaşması yapmaları halinde ek tarifeleri kaldırmasını kendisi için bir onur olacağını söyledi.
Öldürüp Telefonundan "Ben İyiyim Merak Etmeyin" Diye SMS Attılar Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Kılıçdaroğlu'nun İdam Edilmesini İsteyen Akit Muhabiri Mehmet Özmen, Kovuldu!