Son Dakika Haberleri: Trump, Kuzey Kore Lideri'nin, Dünyanın Merak Ettiği Mektubunu Yayınladı!

Trump, Kuzey Kore Lideri'nin, Dünyanın Merak Ettiği Mektubunu Yayınladı!

8 ay önce

Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile yaptığı görüşme sonrası kendisine gönderdiği mektubu yayımladı. Trump, mektup için "Kuzey Kore Başkanı'ndan çok iyi bir not. Harika bir gelişme kaydedildi" dedi.

Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un Haziran ayında Singapur'da yaptıkları görüşme sonrası kendisine gönderdiği mektubu yayımladı. Trump, mektup için "Kuzey Kore Başkanı'ndan çok iyi bir not. Harika bir gelişme kaydedildi" ifadelerini kullandı.

"HARİKA BİR GELİŞME KAYDEDİLDİ"

Trump, Kim Jong-un'un kendisine gönderdiği mektubu paylaşarak "Kuzey Kore Başkanı'ndan çok iyi bir not. Harika gelişme kaydedildi" ifadelerini kullandı.

TRUMP'A EKSELANSLARI DİYE HİTAP EDİP MEMNUNİYETİNİ VURGULADI

Kim Jong-un'un Trump'a yolladığı mektupta ise şu ifadeler yer aldı:

"Saygıdeğer ekselansları Başkan, sizinle 24 gün önce Singapur'da yaptığımız çok önemli toplantı ve ortak imzaladığımız bildiri gerçekten de önemli bir yolculuğun başlangıcıdır. Sizin iki ülke arasındaki ilişkilerin daha iyi bir noktaya gelmesi ve bildirinin gerçekleşmesi için gösterdiğiniz enerji ve olağanüstü çabaya karşı memnuniyetimi belirtmek isterim. Ekselansları Başkan, sizin ve benim gösterdiğimiz samimi gayretin ve emsalsiz yaklaşımın yakın zamanda Kuzey Kore ve ABD arasındaki ilişkilerde meyvesini vereceğine güçlü bir şekilde inanıyorum."

Trump ile Kim, 12 Haziran'da Singapur'da ilk kez bir araya gelmişti.
İngiliz Hava Yolu Şirketi Flybmi'den "Brexit" Gerekçesiyle İflas Talebi Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı